دانلود فیلم A Hipster in Rural Spain 2024

دانلود فیلم Un hipster en la España vacía 2024 با زیرنویس فارسی

قبل از دانلود فیلم A Hipster in Rural Spain 2024 بهتره یک سری اطلاعات در مورد این فیلم بهتون بدیم. فیلم A Hipster in Rural Spain سال 2024 منتشر شده که در ژانرهای کمدی, میشه قرارش داد. این فیلم به کارگردانی Emilio Martínez Lázaro, با حضور بازیگرانی مثل Lalo Tenorio, Berta Vázquez, Paco León, Macarena García, Rober Bodegas, Tito Valverde, Miguel Rellán, Manuel Manquiña, Aimar Vega, فیلم برداری شده. برای دانلود فیلم A Hipster in Rural Spain 2024 بهتره بدونین که محصول کشور اسپانیا, هستش و زبان اصلی فیلم اسپانیایی, هست.

داستان این فیلم درباره کیوِک به روستایی در اعماق اسپانیا، تروئل، فرستاده می‌شود تا سیاست‌های بازیابی آن را رهبری کند، اما به زودی متوجه می‌شود که او را به آنجا فرستاده‌اند تا دوست دخترش و رهبر حزبش بتوانند زمان بیشتری را با هم بگذرانند.. در نهایت با توجه به امتیاز که از سایت IMDB کسب کرده اگر علاقه مند دانلود فیلم سینمایی A Hipster in Rural Spain 2024 بدون سانسور با زیرنویس فارسی هستید، ما در سایت پینک فیلم لینک های دانلود فیلم A Hipster in Rural Spain 2024 رو بصورت دوبله فارسی و یا با زیرنویس فارسی چسبیده یا به زبان اصلی برای شما یکجا جمع آوری کردیم که برای دانلود این فیلم سینمایی و مشاهده لینک های دانلود به آخر همین صفحه اسکرول کنید.

محصول سال :
2024
به کارگردانی :
بازیگران برجسته :
Lalo Tenorio Berta Vázquez Paco León Macarena García Rober Bodegas Tito Valverde Miguel Rellán Manuel Manquiña Aimar Vega
در ژانرهای :
کمدی
محصول کشور :
اسپانیا
با امتیازات :
به زبان (های) :
اسپانیایی
با رده سنی :
N/A
خلاصه داستان :

کیوِک به روستایی در اعماق اسپانیا، تروئل، فرستاده می‌شود تا سیاست‌های بازیابی آن را رهبری کند، اما به زودی متوجه می‌شود که او را به آنجا فرستاده‌اند تا دوست دخترش و رهبر حزبش بتوانند زمان بیشتری را با هم بگذرانند.

🌸 دانلود فیلم A Hipster in Rural Spain 2024

A Hipster in Rural Spain 2024 (به انگلیسی: A Hipster in Rural Spain) یک فیلم کمدی و محصول 2024 کشور اسپانیا, بوده و شما میتوانید برای دانلود فیلم A Hipster in Rural Spain 2024 دوبله فارسی روی لینک هایی که برای دانلود در صفحه می بینید اقدام کنید. داستان فیلم به این صورت هست که کیوِک به روستایی در اعماق اسپانیا، تروئل، فرستاده می‌شود تا سیاست‌های بازیابی آن را رهبری کند، اما به زودی متوجه می‌شود که او را به آنجا فرستاده‌اند تا دوست دخترش و رهبر حزبش بتوانند زمان بیشتری را با هم بگذرانند..

این فیلم به کارگردانی Emilio Martínez Lázaro, ساخته شده‌ است. برای دانلود مستقیم A Hipster in Rural Spain 2024 یا دانلود دوبله فارسی فیلم A Hipster in Rural Spain 2024 تنها کافیست کیفیت فیلم مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه دانلود را بزنید. فیلم ‌نامه این فیلم را Lalo Tenorio, Berta Vázquez, Paco León, Macarena García, Rober Bodegas, Tito Valverde, Miguel Rellán, Manuel Manquiña, Aimar Vega, نوشته ‌اند. همچنین اگر قصد دانلود A Hipster in Rural Spain 2024 زیرنویس فارسی با کیفیت 480p را دارید روی کیفیت مورد نظر کلیک کنید.

بازیگران Lalo Tenorio, Berta Vázquez, Paco León, Macarena García, Rober Bodegas, Tito Valverde, Miguel Rellán, Manuel Manquiña, Aimar Vega, در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. نسخه های دیگری از این فیلم هم مانند دانلود فیلم سینمایی A Hipster in Rural Spain 2024 دوبله فارسی در پینک فیلم موجود هستند و تنها کافیست بر روی گزینه دانلود فیلم A Hipster in Rural Spain 2024 کلیک کنید. همچنین اگر قصد دانلود A Hipster in Rural Spain 2024 720p را هم دارید پینک فیلم بهترین مکانی هست که میتوانید از آن برای دانلود فیلم استفاده نمایید.

رده سنی فیلم A Hipster in Rural Spain 2024 N/A بوده و قبل از دانلود فیلم A Hipster in Rural Spain 2024 باید گفت تماشای این فیلم برای افراد زیر N/A سال مناسب نیست! این فیلم در ژانرهای کمدی, بوده و محصول کشور اسپانیا, هست. زبان اصلی فیلم A Hipster in Rural Spain 2024 اسپانیایی, بوده ولی ما در پینک فیلم دانلود فیلم A Hipster in Rural Spain 2024 دوبله فارسی را هم برای شما امکان پذیر کردیم. اگر قصد دانلود فیلم A Hipster in Rural Spain 2024 را دارید باید این را هم اضافه کنیم که امتیار IMDB فیلم A Hipster in Rural Spain 2024 از 10 می باشد.

کیوِک به روستایی در اعماق اسپانیا، تروئل، فرستاده می‌شود تا سیاست‌های بازیابی آن را رهبری کند، اما به زودی متوجه می‌شود که او را به آنجا فرستاده‌اند تا دوست دخترش و رهبر حزبش بتوانند زمان بیشتری را با هم بگذرانند.