دانلود فیلم Escape to Victory 1981 (فرار به سوی پیروزی)

دانلود فیلم فرار به سوی پیروزی 1981 با زیرنویس فارسی

قبل از دانلود فیلم فرار به سوی پیروزی 1981 بهتره یک سری اطلاعات در مورد این فیلم بهتون بدیم. فیلم Escape to Victory سال 1981 منتشر شده که در ژانرهای درام, جنگی, میشه قرارش داد. این فیلم به کارگردانی John Huston, با حضور بازیگرانی مثل Michael Caine, Sylvester Stallone, Max von Sydow, Pelé, Carole Laure, Bobby Moore, Osvaldo Ardiles, Paul Van Himst, Kazimierz Deyna, Mike Summerbee, فیلم برداری شده. برای دانلود فیلم Escape to Victory 1981 بهتره بدونین که محصول کشور ایالات متحده آمریکا, ایتالیا, بریتانیا, هستش و زبان اصلی فیلم آلمانی, انگلیسی, فرانسوی, هست.

داستان این فیلم درباره در حالیکه اسرای متفقین در حال آماده شدن برای برگذاری یک مسابقه فوتبال با تیم ملی آلمان در پاریس اشغالی هستند،نیروی مقاومت فرانسه و افسرهای بریتانیایی در حال طرح ریزی نقشه ای برای فرار آنها هستند.... در نهایت با توجه به امتیاز 6.6/10 که از سایت IMDB کسب کرده اگر علاقه مند دانلود فیلم سینمایی Escape to Victory 1981 بدون سانسور با زیرنویس فارسی هستید، ما در سایت پینک فیلم لینک های دانلود فیلم فرار به سوی پیروزی 1981 رو بصورت دوبله فارسی و یا با زیرنویس فارسی چسبیده یا به زبان اصلی برای شما یکجا جمع آوری کردیم که برای دانلود این فیلم سینمایی و مشاهده لینک های دانلود به آخر همین صفحه اسکرول کنید.

محصول سال :
1981
به کارگردانی :
بازیگران برجسته :
Michael Caine Sylvester Stallone Max von Sydow Pelé Carole Laure Bobby Moore Osvaldo Ardiles Paul Van Himst Kazimierz Deyna Mike Summerbee
در ژانرهای :
درام جنگی
محصول کشور :
ایالات متحده آمریکا ایتالیا بریتانیا
با امتیازات :
6.6/10 70% 57/100
به زبان (های) :
آلمانی انگلیسی فرانسوی
با رده سنی :
PG
خلاصه داستان :

در حالیکه اسرای متفقین در حال آماده شدن برای برگذاری یک مسابقه فوتبال با تیم ملی آلمان در پاریس اشغالی هستند،نیروی مقاومت فرانسه و افسرهای بریتانیایی در حال طرح ریزی نقشه ای برای فرار آنها هستند...

IMDb
6.6/10
70%
m
57/100

🌸 دانلود فیلم فرار به سوی پیروزی 1981

فرار به سوی پیروزی 1981 (به انگلیسی: Escape to Victory) یک فیلم درام و محصول 1981 کشور ایالات متحده آمریکا, ایتالیا, بریتانیا, بوده و شما میتوانید برای دانلود فیلم فرار به سوی پیروزی 1981 دوبله فارسی روی لینک هایی که برای دانلود در صفحه می بینید اقدام کنید. داستان فیلم به این صورت هست که در حالیکه اسرای متفقین در حال آماده شدن برای برگذاری یک مسابقه فوتبال با تیم ملی آلمان در پاریس اشغالی هستند،نیروی مقاومت فرانسه و افسرهای بریتانیایی در حال طرح ریزی نقشه ای برای فرار آنها هستند....

این فیلم به کارگردانی John Huston, ساخته شده‌ است. برای دانلود مستقیم فرار به سوی پیروزی 1981 یا دانلود دوبله فارسی فیلم Escape to Victory 1981 تنها کافیست کیفیت فیلم مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه دانلود را بزنید. فیلم ‌نامه این فیلم را Michael Caine, Sylvester Stallone, Max von Sydow, Pelé, Carole Laure, Bobby Moore, Osvaldo Ardiles, Paul Van Himst, Kazimierz Deyna, Mike Summerbee, نوشته ‌اند. همچنین اگر قصد دانلود فرار به سوی پیروزی 1981 زیرنویس فارسی با کیفیت 480p را دارید روی کیفیت مورد نظر کلیک کنید.

بازیگران Michael Caine, Sylvester Stallone, Max von Sydow, Pelé, Carole Laure, Bobby Moore, Osvaldo Ardiles, Paul Van Himst, Kazimierz Deyna, Mike Summerbee, در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. نسخه های دیگری از این فیلم هم مانند دانلود فیلم سینمایی فرار به سوی پیروزی 1981 دوبله فارسی در پینک فیلم موجود هستند و تنها کافیست بر روی گزینه دانلود فیلم فرار به سوی پیروزی 1981 کلیک کنید. همچنین اگر قصد دانلود Escape to Victory 1981 720p را هم دارید پینک فیلم بهترین مکانی هست که میتوانید از آن برای دانلود فیلم استفاده نمایید.

رده سنی فیلم فرار به سوی پیروزی 1981 PG بوده و قبل از دانلود فیلم فرار به سوی پیروزی 1981 باید گفت تماشای این فیلم برای افراد زیر PG سال مناسب نیست! این فیلم در ژانرهای درام, جنگی, بوده و محصول کشور ایالات متحده آمریکا, ایتالیا, بریتانیا, هست. زبان اصلی فیلم فرار به سوی پیروزی 1981 آلمانی, انگلیسی, فرانسوی, بوده ولی ما در پینک فیلم دانلود فیلم فرار به سوی پیروزی 1981 دوبله فارسی را هم برای شما امکان پذیر کردیم. اگر قصد دانلود فیلم Escape to Victory 1981 را دارید باید این را هم اضافه کنیم که امتیار IMDB فیلم فرار به سوی پیروزی 1981 6.6/10 از 10 می باشد.

در حالیکه اسرای متفقین در حال آماده شدن برای برگذاری یک مسابقه فوتبال با تیم ملی آلمان در پاریس اشغالی هستند،نیروی مقاومت فرانسه و افسرهای بریتانیایی در حال طرح ریزی نقشه ای برای فرار آنها هستند...
در طول جنگ جهانی دوم، گروهی از اسیران جنگی متفقین موافقت می‌کنند که یک مسابقه فوتبال با تیم نازی انجام دهند تا از آن به عنوان روشی برای فرار از اسارت استفاده کنند.

جهت دانلود فیلم Escape to Victory 1981 (فرار به سوی پیروزی) دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


سیلوستر استالونه و مایکل کین در ماجراجویی عاطفی درباره گردهمایی زندانیان جنگ بزرگ دوم در اردوگاه‌های آلمانی که با سوم نازی‌ها درگیر می‌شوند، با بازیکنان حرفه‌ای فوتبال، پله، بابی مور، مایک سامربی، اسوالدو آئردیلاس، پل ون هیست، راسل عثمان و دیگران همکاری کردند. بازیکنان فوتبال رایش در یک مسابقه نمایشی در فرانسه شرکت کردند. آلمانی ها آن را به عنوان تبلیغات درگیری درگیر می کنند در حالی که اسرای جنگی متحد در مورد آن فکر می کنند که فرصتی فوق العاده برای فرار خود از زندان های نازی تا پایان زمان است. این فرصتی برای بازداشت شدگان در دو دوره است، احتمالاً آنها در حین مسابقه رفتار غیرمنتظره ای را در خارج از امنیت رایش سوم انجام می دهند یا اساساً با همکاری، هم انتصاب و روح خود بر بازی مسلط می شوند تا ماشین درگیری نازی ها را قبل از آن شرمنده کنند. تمام دنیا. با کمک بازیکنان فوتبال، استالونه و مایک کین حیله گر دو سرگرم کننده در حین بازی فوتبال به طور موثری کار کردند، مثل اینکه آنها نیز بازیکنان واقعی هستند، در حالی که در صورت نگرانی پله، همانطور که برای من طبیعی بود، فلز خود را نیز نشان داد. هر چند اصیل نیست من معتقدم فرار به سوی پیروزی تقریباً یک فیلم ابدیت است. فرار به سوی پیروزی درباره داستان‌های جنگ بزرگ دوم، نکته و موضوع کاملاً متفاوتی را مدیریت می‌کند، درگیری با سلاح گرم و شلیک نیست، بلکه یک توپ و 11 بازیکن در هر طرف در حالی که هزاران نفر در حال تماشا هستند و جایزه پیروزی فرار است.

جهت دانلود فیلم Escape to Victory 1981 (فرار به سوی پیروزی) دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در یک اردوگاه اسرای جنگ جهانی دوم، یک زندانی متحد که تلاش می کند فرار کند با راب ها مواجه می شود. کاپیتان رابرت پورتال (سیلوستر استالونه) یک ترتیب آشکار را به هیئت اعزامی ارائه می دهد. جان کولبی کاپیتان انگلیسی (مایکل کین) یکی از بازداشت شدگان و یک فوتبالیست کارشناس قبلی وستهام است. سرگرد کارل فون اشتاینر (مکس فون سیدو) او را به یک بازی تحریک می کند. کولبی این تقاضا را تأیید می کند و شروع به ساختن گروهی می کند، اما هر گونه تلاش برای شکست را رد می کند. او نیازی به نابود کردن افرادش ندارد و ترجیح می‌دهد برای پایان جنگ سخت آویزان شود. هچ دیوانه وار فرار می کند و کولبی با تردید به او اجازه می دهد که بپیوندد. آلمانی ها پتانسیل انتشار را می بینند و بازی را در پاریس تنظیم می کنند. بازیکنان واقعی فوتبال به خاطر فیلمی که با پله شروع شد به یاد می‌آیند.

این یک فیلم تا حدی استاندارد اسرا است. سرگرم کننده ها قوی هستند. استالونه خود را به عنوان یک آمریکایی بی پروا تحقیر نمی کند. هیچ معادلی برای Max von Sydow وجود ندارد. جان هیوستون در حال انجام کارهای یومن است، اما نه بیشتر. ستارگان فوتبال برای هواداران جالب خواهند بود، اما من کسی را به جز پله به یاد ندارم. من از اینکه موکسی معمولی او از صفحه نمایش عبور می کند شگفت زده شده ام. او در پله بودن فوق العاده موفق است. فشار زیاد نیست مسئله اساسی می تواند نازی ها باشد. فرار به سوی پیروزی برای بالا بردن قدرت به نازی های وحشتناک نیاز دارد و آنها به اندازه کافی از بازداشتی های خود سوء استفاده نمی کنند. با احترام به مسابقه فوتبال، مطمئنم دیدن این رقبای باورنکردنی در زمین جالب است و ضربه دوچرخه فوق العاده است، اما هیچ نمایشی ندارد. نمایش شکست است و به این ترتیب، نمره واقعا بی هدف است. این بازی هیچ اعتباری ندارد. بهترین راه برای اهمیت دادن به آن، پخش آن در برلین قبل از هیتلر بدون هیچ فرصتی برای خروج است. مخاطره تبدیل به غرور می شود، اما خطر در اینجا فرار است. به طور کلی، خسته کننده نیست، اما به خوبی ممکن است بهتر باشد. من آخرین فرار را دوست دارم که مولفه زمانی خوبی دارد. به هر حال، این یکی دیگر از مصادیق عدم وجود وحشیگری توسط نازی ها است.