دانلود فیلم Lover, Stalker, Killer 2024

دانلود فیلم Lover, Stalker, Killer 2024 با زیرنویس فارسی

قبل از دانلود فیلم Lover, Stalker, Killer 2024 بهتره یک سری اطلاعات در مورد این فیلم بهتون بدیم. فیلم Lover, Stalker, Killer سال 2024 منتشر شده که در ژانرهای جنایی, مستند, میشه قرارش داد. این فیلم به کارگردانی Sam Hobkinson, با حضور بازیگرانی مثل Dave Kroupa, Cari Farver, فیلم برداری شده. برای دانلود فیلم Lover, Stalker, Killer 2024 بهتره بدونین که محصول کشور بریتانیا, هستش و زبان اصلی فیلم انگلیسی, هست.

داستان این فیلم درباره مستندی هیجان‌انگیز که داستان آشنایی یک مکانیک با زنی در فضای مجازی را روایت می‌کند. زنی که وسواس عاشقانه‌اش به مرز جنون می‌رسد و اتفاقات هولناکی را رقم می‌زند..... در نهایت با توجه به امتیاز که از سایت IMDB کسب کرده اگر علاقه مند دانلود فیلم سینمایی Lover, Stalker, Killer 2024 بدون سانسور با زیرنویس فارسی هستید، ما در سایت پینک فیلم لینک های دانلود فیلم Lover, Stalker, Killer 2024 رو بصورت دوبله فارسی و یا با زیرنویس فارسی چسبیده یا به زبان اصلی برای شما یکجا جمع آوری کردیم که برای دانلود این فیلم سینمایی و مشاهده لینک های دانلود به آخر همین صفحه اسکرول کنید.

محصول سال :
2024
به کارگردانی :
بازیگران برجسته :
Dave Kroupa Cari Farver
در ژانرهای :
جنایی مستند
محصول کشور :
بریتانیا
با امتیازات :
به زبان (های) :
انگلیسی
با رده سنی :
N/A
خلاصه داستان :

مستندی هیجان‌انگیز که داستان آشنایی یک مکانیک با زنی در فضای مجازی را روایت می‌کند. زنی که وسواس عاشقانه‌اش به مرز جنون می‌رسد و اتفاقات هولناکی را رقم می‌زند....

🌸 دانلود فیلم Lover, Stalker, Killer 2024

Lover, Stalker, Killer 2024 (به انگلیسی: Lover, Stalker, Killer) یک فیلم جنایی و محصول 2024 کشور بریتانیا, بوده و شما میتوانید برای دانلود فیلم Lover, Stalker, Killer 2024 دوبله فارسی روی لینک هایی که برای دانلود در صفحه می بینید اقدام کنید. داستان فیلم به این صورت هست که مستندی هیجان‌انگیز که داستان آشنایی یک مکانیک با زنی در فضای مجازی را روایت می‌کند. زنی که وسواس عاشقانه‌اش به مرز جنون می‌رسد و اتفاقات هولناکی را رقم می‌زند.....

این فیلم به کارگردانی Sam Hobkinson, ساخته شده‌ است. برای دانلود مستقیم Lover, Stalker, Killer 2024 یا دانلود دوبله فارسی فیلم Lover, Stalker, Killer 2024 تنها کافیست کیفیت فیلم مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه دانلود را بزنید. فیلم ‌نامه این فیلم را Dave Kroupa, Cari Farver, نوشته ‌اند. همچنین اگر قصد دانلود Lover, Stalker, Killer 2024 زیرنویس فارسی با کیفیت 480p را دارید روی کیفیت مورد نظر کلیک کنید.

بازیگران Dave Kroupa, Cari Farver, در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. نسخه های دیگری از این فیلم هم مانند دانلود فیلم سینمایی Lover, Stalker, Killer 2024 دوبله فارسی در پینک فیلم موجود هستند و تنها کافیست بر روی گزینه دانلود فیلم Lover, Stalker, Killer 2024 کلیک کنید. همچنین اگر قصد دانلود Lover, Stalker, Killer 2024 720p را هم دارید پینک فیلم بهترین مکانی هست که میتوانید از آن برای دانلود فیلم استفاده نمایید.

رده سنی فیلم Lover, Stalker, Killer 2024 N/A بوده و قبل از دانلود فیلم Lover, Stalker, Killer 2024 باید گفت تماشای این فیلم برای افراد زیر N/A سال مناسب نیست! این فیلم در ژانرهای جنایی, مستند, بوده و محصول کشور بریتانیا, هست. زبان اصلی فیلم Lover, Stalker, Killer 2024 انگلیسی, بوده ولی ما در پینک فیلم دانلود فیلم Lover, Stalker, Killer 2024 دوبله فارسی را هم برای شما امکان پذیر کردیم. اگر قصد دانلود فیلم Lover, Stalker, Killer 2024 را دارید باید این را هم اضافه کنیم که امتیار IMDB فیلم Lover, Stalker, Killer 2024 از 10 می باشد.

مستندی هیجان‌انگیز که داستان آشنایی یک مکانیک با زنی در فضای مجازی را روایت می‌کند. زنی که وسواس عاشقانه‌اش به مرز جنون می‌رسد و اتفاقات هولناکی را رقم می‌زند....
در این مستند پر پیچ و خم، یک مکانیک برای اولین بار قرار ملاقات آنلاین را امتحان می‌کند و با زنی ملاقات می کند که وسواس عاشقانه را به یک افراط مرگبار تبدیل می‌کند...

جهت دانلود فیلم Lover, Stalker, Killer 2024 دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من با این داکو ارتباط زیادی داشتم. با گذشت زمان غیرعادی و دیوانه کننده تر شد. من مشکوک بودم و احساس می کردم که همیشه با آن تماس گرفته ام. این یک مورد اساسی بود، آنقدرها هم گیج کننده نبود و سازندگان واقعاً با موضوع خوب عمل کردند و یک تولید قابل احترام ساختند.

اگر چیزی باشد، این واقعاً نمونه ای از پلیس وحشتناک بود. کار تحلیلی فوق‌العاده تاسف‌آور از همان ابتدا باعث شد این مجموعه از موقعیت‌های وحشتناک با توجه به این واقعیت که داستان واقعی و برخی قضاوت‌های منطقی به طور مداوم وجود داشته باشد. به احتمال زیاد چند چیز اساسی واقعاً مورد بررسی قرار گرفت، این به سال‌ها نیاز نداشت. من فکر می‌کردم که منحصراً پیچیده است تا بفهمم مظنون آشکار است. به طور کلی یک doco وحشتناک و یک ساعت ساده نیست.

فیلم های مشابه