دانلود فیلم Madu 2024

دانلود فیلم Madu 2024 با زیرنویس فارسی

قبل از دانلود فیلم Madu 2024 بهتره یک سری اطلاعات در مورد این فیلم بهتون بدیم. فیلم Madu سال 2024 منتشر شده که در ژانرهای مستند, میشه قرارش داد. این فیلم به کارگردانی Matthew Ogens, Joel Kachi Benson, با حضور بازیگرانی مثل Anthony Madu, فیلم برداری شده. برای دانلود فیلم Madu 2024 بهتره بدونین که محصول کشور نیجریه, ایالات متحده آمریکا, هستش و زبان اصلی فیلم انگلیسی, ایگبو, هست.

داستان این فیلم درباره آنتونی مادو، پسر نیجریه‌ای را دنبال می‌کند که ویدئو رقص باله اش در خیابانی بارانی در خارج از لاگوس در فضای مجازی وایرال شد و .... در نهایت با توجه به امتیاز که از سایت IMDB کسب کرده اگر علاقه مند دانلود فیلم سینمایی Madu 2024 بدون سانسور با زیرنویس فارسی هستید، ما در سایت پینک فیلم لینک های دانلود فیلم Madu 2024 رو بصورت دوبله فارسی و یا با زیرنویس فارسی چسبیده یا به زبان اصلی برای شما یکجا جمع آوری کردیم که برای دانلود این فیلم سینمایی و مشاهده لینک های دانلود به آخر همین صفحه اسکرول کنید.

محصول سال :
2024
به کارگردانی :
بازیگران برجسته :
Anthony Madu
در ژانرهای :
مستند
محصول کشور :
نیجریه ایالات متحده آمریکا
با امتیازات :
به زبان (های) :
انگلیسی ایگبو
با رده سنی :
TV-PG
خلاصه داستان :

آنتونی مادو، پسر نیجریه‌ای را دنبال می‌کند که ویدئو رقص باله اش در خیابانی بارانی در خارج از لاگوس در فضای مجازی وایرال شد و ...

🌸 دانلود فیلم Madu 2024

Madu 2024 (به انگلیسی: Madu) یک فیلم مستند و محصول 2024 کشور نیجریه, ایالات متحده آمریکا, بوده و شما میتوانید برای دانلود فیلم Madu 2024 دوبله فارسی روی لینک هایی که برای دانلود در صفحه می بینید اقدام کنید. داستان فیلم به این صورت هست که آنتونی مادو، پسر نیجریه‌ای را دنبال می‌کند که ویدئو رقص باله اش در خیابانی بارانی در خارج از لاگوس در فضای مجازی وایرال شد و ....

این فیلم به کارگردانی Matthew Ogens, Joel Kachi Benson, ساخته شده‌ است. برای دانلود مستقیم Madu 2024 یا دانلود دوبله فارسی فیلم Madu 2024 تنها کافیست کیفیت فیلم مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه دانلود را بزنید. فیلم ‌نامه این فیلم را Anthony Madu, نوشته ‌اند. همچنین اگر قصد دانلود Madu 2024 زیرنویس فارسی با کیفیت 480p را دارید روی کیفیت مورد نظر کلیک کنید.

بازیگران Anthony Madu, در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. نسخه های دیگری از این فیلم هم مانند دانلود فیلم سینمایی Madu 2024 دوبله فارسی در پینک فیلم موجود هستند و تنها کافیست بر روی گزینه دانلود فیلم Madu 2024 کلیک کنید. همچنین اگر قصد دانلود Madu 2024 720p را هم دارید پینک فیلم بهترین مکانی هست که میتوانید از آن برای دانلود فیلم استفاده نمایید.

رده سنی فیلم Madu 2024 TV-PG بوده و قبل از دانلود فیلم Madu 2024 باید گفت تماشای این فیلم برای افراد زیر TV-PG سال مناسب نیست! این فیلم در ژانرهای مستند, بوده و محصول کشور نیجریه, ایالات متحده آمریکا, هست. زبان اصلی فیلم Madu 2024 انگلیسی, ایگبو, بوده ولی ما در پینک فیلم دانلود فیلم Madu 2024 دوبله فارسی را هم برای شما امکان پذیر کردیم. اگر قصد دانلود فیلم Madu 2024 را دارید باید این را هم اضافه کنیم که امتیار IMDB فیلم Madu 2024 از 10 می باشد.

آنتونی مادو، پسر نیجریه‌ای را دنبال می‌کند که ویدئو رقص باله اش در خیابانی بارانی در خارج از لاگوس در فضای مجازی وایرال شد و ...

فیلم های مشابه