دانلود فیلم Ouija: Origin of Evil 2016 (ویجا: خاستگاه شیطان)

دانلود فیلم ویجا: خاستگاه شیطان 2016 با زیرنویس فارسی

قبل از دانلود فیلم ویجا: خاستگاه شیطان 2016 بهتره یک سری اطلاعات در مورد این فیلم بهتون بدیم. فیلم Ouija: Origin of Evil سال 2016 منتشر شده که در ژانرهای ترسناک, میشه قرارش داد. این فیلم به کارگردانی Mike Flanagan, با حضور بازیگرانی مثل Elizabeth Reaser, Lulu Wilson, Annalise Basso, Henry Thomas, Parker Mack, Doug Jones, Sam Anderson, Kate Siegel, Alexis G. Zall, Halle Charlton, فیلم برداری شده. برای دانلود فیلم Ouija: Origin of Evil 2016 بهتره بدونین که محصول کشور ایالات متحده آمریکا, هستش و زبان اصلی فیلم انگلیسی, هست.

داستان این فیلم درباره موضوع فیلم در سال 1965 و در شهر لُس آنجلس به وقوع می پیوندد. زن بیوه ای همراه با دو دختر نوجوانش زندگی می کنند و برای گذراندن امورات مالی خانواده به شکل فریب دهنده ای اخضار روح می کند. اما زمانی که یک لوح احضار جدید را برای کارش خریداری می کند، به طرز عجیبی یک روح شیطانی باعث تسخیر روح دختر کوچکتر خانواده می شود و همین روح ابتدا باعث ارتقاء وضعیت آنها شد و بعد از مدت کمی متوجه می شوند دخترشان به کلی تغییر کرده و با چیز غیر منتظره ای رو به رو هستند و .... در نهایت با توجه به امتیاز 6.2/10 که از سایت IMDB کسب کرده اگر علاقه مند دانلود فیلم سینمایی Ouija: Origin of Evil 2016 بدون سانسور با زیرنویس فارسی هستید، ما در سایت پینک فیلم لینک های دانلود فیلم ویجا: خاستگاه شیطان 2016 رو بصورت دوبله فارسی و یا با زیرنویس فارسی چسبیده یا به زبان اصلی برای شما یکجا جمع آوری کردیم که برای دانلود این فیلم سینمایی و مشاهده لینک های دانلود به آخر همین صفحه اسکرول کنید.

محصول سال :
2016
به کارگردانی :
بازیگران برجسته :
Elizabeth Reaser Lulu Wilson Annalise Basso Henry Thomas Parker Mack Doug Jones Sam Anderson Kate Siegel Alexis G. Zall Halle Charlton
در ژانرهای :
ترسناک
محصول کشور :
ایالات متحده آمریکا
با امتیازات :
6.2/10 84% 65/100
به زبان (های) :
انگلیسی
با رده سنی :
PG-13
خلاصه داستان :

موضوع فیلم در سال 1965 و در شهر لُس آنجلس به وقوع می پیوندد. زن بیوه ای همراه با دو دختر نوجوانش زندگی می کنند و برای گذراندن امورات مالی خانواده به شکل فریب دهنده ای اخضار روح می کند. اما زمانی که یک لوح احضار جدید را برای کارش خریداری می کند، به طرز عجیبی یک روح شیطانی باعث تسخیر روح دختر کوچکتر خانواده می شود و همین روح ابتدا باعث ارتقاء وضعیت آنها شد و بعد از مدت کمی متوجه می شوند دخترشان به کلی تغییر کرده و با چیز غیر منتظره ای رو به رو هستند و ...

IMDb
6.2/10
84%
m
65/100

🌸 دانلود فیلم ویجا: خاستگاه شیطان 2016

ویجا: خاستگاه شیطان 2016 (به انگلیسی: Ouija: Origin of Evil) یک فیلم ترسناک و محصول 2016 کشور ایالات متحده آمریکا, بوده و شما میتوانید برای دانلود فیلم ویجا: خاستگاه شیطان 2016 دوبله فارسی روی لینک هایی که برای دانلود در صفحه می بینید اقدام کنید. داستان فیلم به این صورت هست که موضوع فیلم در سال 1965 و در شهر لُس آنجلس به وقوع می پیوندد. زن بیوه ای همراه با دو دختر نوجوانش زندگی می کنند و برای گذراندن امورات مالی خانواده به شکل فریب دهنده ای اخضار روح می کند. اما زمانی که یک لوح احضار جدید را برای کارش خریداری می کند، به طرز عجیبی یک روح شیطانی باعث تسخیر روح دختر کوچکتر خانواده می شود و همین روح ابتدا باعث ارتقاء وضعیت آنها شد و بعد از مدت کمی متوجه می شوند دخترشان به کلی تغییر کرده و با چیز غیر منتظره ای رو به رو هستند و ....

این فیلم به کارگردانی Mike Flanagan, ساخته شده‌ است. برای دانلود مستقیم ویجا: خاستگاه شیطان 2016 یا دانلود دوبله فارسی فیلم Ouija: Origin of Evil 2016 تنها کافیست کیفیت فیلم مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه دانلود را بزنید. فیلم ‌نامه این فیلم را Elizabeth Reaser, Lulu Wilson, Annalise Basso, Henry Thomas, Parker Mack, Doug Jones, Sam Anderson, Kate Siegel, Alexis G. Zall, Halle Charlton, نوشته ‌اند. همچنین اگر قصد دانلود ویجا: خاستگاه شیطان 2016 زیرنویس فارسی با کیفیت 480p را دارید روی کیفیت مورد نظر کلیک کنید.

بازیگران Elizabeth Reaser, Lulu Wilson, Annalise Basso, Henry Thomas, Parker Mack, Doug Jones, Sam Anderson, Kate Siegel, Alexis G. Zall, Halle Charlton, در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. نسخه های دیگری از این فیلم هم مانند دانلود فیلم سینمایی ویجا: خاستگاه شیطان 2016 دوبله فارسی در پینک فیلم موجود هستند و تنها کافیست بر روی گزینه دانلود فیلم ویجا: خاستگاه شیطان 2016 کلیک کنید. همچنین اگر قصد دانلود Ouija: Origin of Evil 2016 720p را هم دارید پینک فیلم بهترین مکانی هست که میتوانید از آن برای دانلود فیلم استفاده نمایید.

رده سنی فیلم ویجا: خاستگاه شیطان 2016 PG-13 بوده و قبل از دانلود فیلم ویجا: خاستگاه شیطان 2016 باید گفت تماشای این فیلم برای افراد زیر PG-13 سال مناسب نیست! این فیلم در ژانرهای ترسناک, بوده و محصول کشور ایالات متحده آمریکا, هست. زبان اصلی فیلم ویجا: خاستگاه شیطان 2016 انگلیسی, بوده ولی ما در پینک فیلم دانلود فیلم ویجا: خاستگاه شیطان 2016 دوبله فارسی را هم برای شما امکان پذیر کردیم. اگر قصد دانلود فیلم Ouija: Origin of Evil 2016 را دارید باید این را هم اضافه کنیم که امتیار IMDB فیلم ویجا: خاستگاه شیطان 2016 6.2/10 از 10 می باشد.

موضوع فیلم در سال 1965 و در شهر لُس آنجلس به وقوع می پیوندد. زن بیوه ای همراه با دو دختر نوجوانش زندگی می کنند و برای گذراندن امورات مالی خانواده به شکل فریب دهنده ای اخضار روح می کند. اما زمانی که یک لوح احضار جدید را برای کارش خریداری می کند، به طرز عجیبی یک روح شیطانی باعث تسخیر روح دختر کوچکتر خانواده می شود و همین روح ابتدا باعث ارتقاء وضعیت آنها شد و بعد از مدت کمی متوجه می شوند دخترشان به کلی تغییر کرده و با چیز غیر منتظره ای رو به رو هستند و ...
داستان ویجا: خاستگاه شیطان که در سال 1967 و در لس آنجلس آمریکا به وقوع می پیوندد، درباره مادری به نام آلیس سوف (الیزابت ریسر) می باشد که پس از آنکه همسرش را از دست می دهد، مجبور می شود خودش به تنهایی از پس مخارج و هزینه های زندگی اش برآید. به همین منظور او با کمک دخترانش، در خانه اش احضار روح میکند ولی در حقیقت آنها با شیرین کاری هایشان سر مردم را کلاه می گذارند. کوچکترین دختر او که دوریس (لولو ویلسون) نام دارد، از روی کنجکاوی وارد مسائل احضار روح میشود تا بتواند با روح پدرش ارتباط برقرار کند. ولی به اشتباه با یک روح سرگردان ارتباط برقرار میکند و حال بدبختی ها و ترس های آنان شروع میشود...
در سال ۱۹۶۵ یک مادر تنها به همراه دو فرزندش در منزل‌شان با روح بی‌رحمی مواجه می‌شوند که مزاحمت‌های فراوانی برای آنها ایجاد می‌کند و…
در سال 1967 در لس آنجلس، یک مادر بیوه و دخترانش یک شیرین کاری جدید برای تقویت کسب و کار کلاهبرداری خود با دعوت از حضور شیطانی به خانه خود اضافه کردند، بدون اینکه متوجه شوند چقدر خطرناک است.
داستان درباه یک خانواده و دختری به نام دوریس است. در سال 1967 لس آنجلس ، یک خانواده که پدر آنها فوت شده تصمیم می گیرند تا با انجام مراسم های شیطانی دروغین (رمالی) از مردم کلاه برداری کنند و از آنها پول بگیرند آنها متوجه نمی شوند که با این کار خود ارواح شیطانی را به خانه دعوت می کنند و همین کار باعث می شود تا دوریس دختر کوچک خانواده درگیر این افسون شود و ...

جهت دانلود فیلم Ouija: Origin of Evil 2016 (ویجا: خاستگاه شیطان) دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من ویجا: خاستگاه شیطان را ترجیح دادم، بسیار عالی! بدون قتل عام و جشنواره سکس معمولی که اکثراً در ویجا: خاستگاه شیطان های سینمایی می بینند، وحشتناک، ترسناک و حیرت انگیز بود. در هر صورت، وقتی جوانان از همه با هم در اتاق او جدا می شوند، همه چیز فوق العاده بی گناه و شیرین است (آنها فقط می بوسند، بسیار خالص، و بعد او می رود، و برای سکس فشار نمی آورد! فوق العاده شیرین و دوست داشتنی است. .)

من فیلم 2014 را ندیده ام، بنابراین چیزی برای تضاد با آن ندارم، با این حال به خودی خود عالی بود! مطمئناً پیش‌بینی نمی‌کردم که اساساً به همان اندازه که بود عالی باشد.

مکمل‌های یکپارچهسازی با سیستمعامل بعد از فیلمبرداری فیلم شگفت‌انگیز هستند، با این حال من واقعاً اعتراف می‌کنم که با مصرف سیگارهایی مانند گیج شدم. تا زمانی که من تصمیم گرفتم در مورد آن اینجا پیدا کنم. تصمیم عجیبی است، اما من می‌توانم با آن حرکت کنم.

من دوست دارم که چگونه فیلم با داستان‌های وحشتناک قابل تأیید همه و تصورات عجیب و غریب درباره برگه‌های Ouija مانند "ما کاملاً آن را مصرف کردیم، اما در آن لحظه دوباره ظاهر شد" را دوست دارم. در خانه ما!" عالی بود!

من احساس می‌کنم، به احتمال زیاد نباید پیش‌درآمدی برای یک فیلم دیگر باشد، ممکن است بسته شدن آن منحصربه‌فرد بوده باشد، زیرا از نظر همه حساب‌ها بسیار پایین می‌رفت. مسیر متفاوتی نسبت به پایان مسیر بسته شدن فیلم وحشتناک نبود، با این حال اگر سازندگان احساس نمی‌کردند که باید یک پیش درآمد برای قسمت بعدی باشد، قطعاً ممکن بود استثنایی باشد.

بازی عالی، داستان خارق‌العاده، تأثیرات باورنکردنی (برای کسانی مثل من که طرفدار ترس و وحشت هستند، فیلم فوق العاده ای! در حال حاضر من واقعاً می خواهم سال 2014 را تماشا کنم تا بتوانم هر یک از نقاط را با هم مرتبط کنم!

جهت دانلود فیلم Ouija: Origin of Evil 2016 (ویجا: خاستگاه شیطان) دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


می‌خواهم شروع کنم با قبول اینکه هر چقدر هم که دوست داشتم ویجا: خاستگاه شیطان را دوست ندارم. این کلمه به طرق بی شماری است. آن‌ها از آهنگ‌های سمفونیک پرهیاهو استفاده می‌کنند تا شما را در طول فیلم جهشی کنند، با این حال، با اینکه متواضع بودند، بسیاری از آنها را دلخراش می‌دانستم. امتیاز PG-13 بخشی از صحنه ها را کاهش داد. من به دنبال خشونت بی دلیل نیستم، بلکه برخی از اتفاقات فیلم اساساً برای پذیرش آنچه در حال رخ دادن بود، بسیار تمیز بود. دلیل فیلم این است که یک مادر دو فرزند به عنوان یک رسانه روشن بین به اندازه ای درآمد دارد که بتواند قبض ها را بپردازد. او از سیستم های مختلف برای اجرای یک عمل معتبر استفاده می کند تا بتواند برای خانواده هایی که به دیدن او می آیند "آرامش" را فراهم کند. پس از انتخاب اضافه کردن یک تابلو Ouija به کسب و کار خود برای تأثیر بیشتر. پس از اینکه دختر جوان ترش شروع به بازی با تخته Ouija کرد، به نظر می رسد که دختر این امکان را به دست می آورد که چگونه مادرش به سادگی ادعا می کرد که به مشتریانش کمک می کند. علاوه بر این، اینجاست که کسب و کار به آنجا می رسد. در کل فیلم کلیشه ای بود و تاثیرات آن درجه دوم بود. وقتی اجساد به اطراف پرتاب می‌شد، اساساً می‌توانستید ببینید که افسارها کجا به هم وصل شده‌اند. بسته شدن نسبتاً ناخوشایند و غیرمنتظره بود. من حدس می زنم که من به طور کلی فیلم های سینمایی از جمله تابلوی Ouija را دوست دارم. علیرغم این واقعیت که ویجا: خاستگاه شیطان ذاتی نیست، زیرا من به فیلم "Ouija" (2014) وسواس نداشتم، فیلمی که ویجا: خاستگاه شیطان برای آن پیش درآمد است. با این حال، من فیلم "Witchboard" (1986) و اسپین آف "Witchboard 2" (1992) را دوست داشتم. پس به چه دلیل این یکی را دوست داشتم؟ خب بدون شک نامزد بودم. شاید لازم باشد از یک تابلوی Ouija بپرسم..... خداحافظ

جهت دانلود فیلم Ouija: Origin of Evil 2016 (ویجا: خاستگاه شیطان) دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من ویجا: خاستگاه شیطان را کاملاً موافق دیدم. برای آن نظرسنجی هایی که می گویند بازیگری وحشتناک بود، آنها می گویند که چه فیلم های هیجان انگیزی را تماشا می کنند؟ به طور کلی این همه بازیگران بود، بازی خوب بود و خانم جوان عملاً ناخوشایند بود. این یک جشنواره قتل عام یا فیلمی با وحشت متوسط ​​نیست. این یک وحشت ذهنی تدریجی در حال حرکت بود و تماشای آن تا دیروقت حوالی عصر به تنهایی کارساز بود.

ویجا: خاستگاه شیطان در دهه 60 می گذرد و خط داستانی خارق العاده ای داشت که معمولاً باز می شد. این یک حس جن‌گیر است که در اکثر فیلم‌های خونین و غم‌انگیز فعلی وجود ندارد. خزنده بودن در حین جذاب بودن مثمر ثمر بود و رفتار دختر کوچولو به خصوص وقتی که معشوقه خواهرش را خطاب می‌کرد یا از صدای او برای بهبود نمایشگاه‌هایش استفاده می‌کرد، عجیب بود. با این وجود، به‌عنوان عملاً این نوع فیلم‌ها، مقاله‌نویس داستان احساس می‌کرد که باید همه چیز را با ادغام آن با یک خط داستانی منفور که در خانه اتفاق می‌افتاد، معنا کنند. تازه تر و لذت بخش تر بود که به سادگی روح وحشتناکی داشتیم که ظاهر می شد. به نظر می رسد که کمی کشتن محدود است و 20 دقیقه اخیر یا بیشتر، تنها شکستی از خط داستانی معمولی مورد انتظار شما با این نوع داستان است. به چه دلیل روح تا 20 دقیقه اخیر خود را کنترل می کند؟ چه کسی می‌داند، فقط فرصتی برای پوشاندن همه چیز با یک کمان بی‌نقص بود که داستان را نابود کرد. به هر حال، 2/3 ابتدایی فوق‌العاده جذاب است و واقعاً نشان می‌دهد که برای معرفی یک وضعیت روحی وحشتناک و ترسناک، نیازی به غر زدن و دشنام و شرایط جنسی نوجوان ندارید. ای کاش آنها قسمت سوم را انجام می دادند و آن را در یک یاتاقان تخیلی دیگر هدایت می کردند.

جهت دانلود فیلم Ouija: Origin of Evil 2016 (ویجا: خاستگاه شیطان) دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بدون شک، من در عمل سعی کردم از ویجا: خاستگاه شیطان متنفر باشم. عنوان؟ این یک داستان دیگر است که حول محور جوانانی است که با اویجا دست و پنجه نرم می کنند؟ چیزهای وحشتناکی که در مورد اول فهمیدم؟ فکر کردم 15 دقیقه به آن اجازه می دهم و بعد از آن چیزی قابل احترام برای تماشا پیدا کنم. آنچه می دانم را نشان می دهد. من به سرعت جذب این یکی شدم و بدون توجه به فقدان نکات ظریف، این تلنگر در نهایت یکی از اساسی‌ترین فیلم‌هایی بود که در این فصل هالووین تماشا کرده‌ام. برو شکل.

باید می‌گفتم که نمایشگاه‌های جوان‌ترین سرگرم‌کننده این فیلم، بخش عظیمی از رونق آن بود. در مجموع، آن جوان واقعاً ترسناک است بدون اینکه تلاشی محترمانه انجام دهد. آن جوان وقتی داشت به دوربین نگاه می کرد و لبخند خوشایندی می زد، ناراحتم کرد و به خدا این توانایی است. من با این هنرمند جوان آشنا نیستم، با این حال باید بپذیرم که او دست به کارهای بزرگی زده است، در حالت ایده آل، بدرفتاری های شیطانی خویشاوندانش را حذف کرده است.

اگر ویجا: خاستگاه شیطان یک نقص اولیه دارد، برای من این است که بیش از حد، بارها و بارها و بیش از حد خود محور نشان می دهد. یک متدولوژی نامشخص تر می توانست به خوبی به فیلم کمک کند. چرا، در پنج یا ده دقیقه ابتدایی، ما از هم اکنون پلانچت هایی داریم که خارج از کنترل پرواز می کنند و بعد از مدت ها آن برخوردهای دیوانه کننده با صورت پیچ خورده وجود دارد. به همین ترتیب صحنه ای با عنصر شیطانی وجود داشت که به قدری در مقابل شما بود که به نوعی هولناک بودن موجود جدا از هر چیز دیگری را تضعیف می کرد. در هر صورت، بدون در نظر گرفتن اینکه در مواقع زیادی از آنها استفاده می شود، تأثیرات عالی هستند. به‌علاوه به نظر می‌رسید که فیلم بیشتر از حد نیاز ادامه پیدا می‌کند، علی‌رغم این واقعیت که من عاشق نحوه پایان‌بندی آن بودم. هیچ پایان صیقلی و آرامی برای این گردهمایی وجود ندارد، قربان. علاوه بر این، از آنجایی که فکر می‌کردم می‌توانم لبه‌های آن را احساس کنم، من را متحیر کرد. باز هم: نشان می‌دهد که من چه می‌دانم.

یک ساعت مچی واقعی، و یکی که گهگاه به دستم می‌رسید. اکنون که کارم تمام شده است، بازی های از پیش بسته بندی شده، سوزن دوختن، سرداب های طوفانی، شمع ها و دامن های چهارخانه را برای ابد تسلیم می کنم.

جهت دانلود فیلم Ouija: Origin of Evil 2016 (ویجا: خاستگاه شیطان) دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


مایک فلانگان یکی از برجسته‌ترین ناظران فیلم امروزی است، با این حال او تا حدودی با این یکی کوتاه آمد. ویجا: خاستگاه شیطان استخوان‌های یک فیلم خوب را دارد، با این حال از پیوستن واقعی به همه آن‌ها و قرار دادن جزئیات نهایی روی آن غفلت می‌کند.

شخصیت‌ها بخش‌هایی از قدرت را برای احساس کردن، پس از بررسی بیشتر ممکن است درگیر کرده باشند. چند کاراکتر کمتر که در آخر دسته‌ای از آنها احساس عمقی می‌کنند، شبیه به اینکه ما چیزی در مورد آنها نمی‌دانیم. به عنوان مثال، مایکی (زیبایی)، گرد و غبار را دیر گاز می گیرد تا اوج را بالا ببرد و من فهمیدم، ما چیزی در مورد او نمی دانیم. در واقع، حتی جوانان نیز تا حدودی سطحی احساس می‌کنند و در حالی که ما می‌دانیم در مورد آن‌ها اجازه می‌دهیم، احساس می‌کنیم که آنها به چیزی کمی اضافی نیاز دارند تا به آنها کمک کند تا آنها را گذشته از افسانه‌های مربوط به شخصیتشان توصیف کنند تا آنها را از شخصیت به آدم تبدیل کند.

خود فیلم نیز تا حدودی کوتاه به نظر می‌رسد، به‌طور قابل‌توجهی که از 15 دقیقه دیگر به دست می‌آید. فیلم نیاز به فشار فزاینده‌ای دارد و به نظر می‌رسد که بدون ظرافت‌های مهم از موضوعات اصلی بیرون می‌آید. بانوی جوان از تحت تأثیر قرار گرفتن، انجام کارهای وحشتناک کودکانه در کارخانه، به کشتن افراد می رسد. باید این وسط وجود داشته باشد که جوان از کودکی ناخوشایند به چیزی تاسف بارتر تبدیل شود، سپس قتل نه به سادگی ترساندن جوان به طور ناگهانی شروع به کشتن مردم می کند.

سپس اوج است، همه چیز به شدت جهش می کند. وابسته به زنگ هشدار، تا حد عجیبی. من از آن دسته افرادی نیستم که فیلمی را برای داشتن وحشت از هاپ اجرا کنم، با این حال اوج ویجا: خاستگاه شیطان صرفاً ترس از هاپ است و در پایان آنها به سادگی احساس تخلیه و غافلگیری می کنند. این موضوع با چیز گیج‌کننده «صداها را متوقف کنید» که هرگز به درستی معنا پیدا نمی‌کند، باعث می‌شود از تماشای فیلم تا انتها غمگین شوید، پایانی واقعاً خسته‌کننده.

ویجا: خاستگاه شیطان وحشتناکی نیست. و چند چیز مفید دارد که باعث کارکرد آن می شود، با این حال علامت استانداردی که مایک فلانگان برای او تعیین کرده است را از دست می دهد و من آن را پیشنهاد نمی کنم.

جهت دانلود فیلم Ouija: Origin of Evil 2016 (ویجا: خاستگاه شیطان) دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


مایک فلانگان از زمان فیلمش "Oculus" با فیلم "Hush" خود در نتفلیکس یکی از اعضای اصلی برای تماشا بوده است. با Ouija: Beginning of Detestable، او بار دیگر به طرز لذت بخشی نشان می دهد که چرا یکی از برجسته ترین رهبران فیلم های خون و گور است که امروز کار می کند.

با وحشت کنونی امروز می توانم دلیل اینکه جمعیت O.O.E را دنبال می کنند، ببینم. به سختی با هیچ کششی از تخیل نگران کننده است. بدون آلارم جهشی، نه واقع بینانه، نه تکان دهنده. چیزی که فکر می کنم این روزها شکست تماشاگران فیلم است و نمی توانم آنها را مقصر بدانم. بارها و بارها انتظار داریم که فیلم‌های ترسناک آنقدر مضحک باشند که وقتی فیلمی مانند Ouija می‌آید کنار می‌رویم، زیرا آن دستورالعمل‌های مضحک را برآورده نمی‌کند. رویکرد مایک فلاناگان برای ایجاد ترس تنها با قرار دادن آن بر روی صفحه نمایش است. کاملاً ساکت است، وقتی فکر می‌کنید چیزی را در سایه می‌بینید یا در عصر صدای تق تق را می‌شنوید، در خانه شما قرار می‌گیرد. هیچ موسیقی واضحی وجود ندارد، هیچ هشدار جهشی احمقانه برای گربه ای که از دفتر بیرون می پرد وجود ندارد. ترس به سادگی وجود دارد.

یکی دیگر از افتخارات رئیس، شیوه ای است که او تصمیم گرفت آن را راهنمایی کند. ویجا: خاستگاه شیطان در دهه 60 اتفاق می افتد و بچه واقعاً باعث می شود که احساس کنید در آن دوره زمانی هستید. با لباس ها یا وسایل نقلیه، فیلم چگونه است. چگونه عنوان فیلم به سادگی روی صفحه نمایش داده می شود و عنوان سبک متن قدیمی در پایین صفحه نمایش داده می شود، تا «سیگار» مصرف می کند که در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش می بینید، گویی علامتی برای تغییر حلقه فیلم دارد. شما حتی یک جهش در صفحه نمایش می بینید که انگار واقعاً متفاوت است! هر یک از ظرافت های کوچک ویجا: خاستگاه شیطان بی عیب و نقص است.

بازی در همه موارد عالی است، با ارائه قهرمان توسط هامدینگر ویلسون در نقش دوریس. در فیلم Ouija: Origin of Evil های در حال اجرا مراقب او باشید. چگونه او می تواند خطوط را به سردترین حالت منتقل کند، به معنای واقعی شما را به لرزه در می آورد. "می خواهید بفهمید که به نظر می رسد خفه شدن در اثر مرگ چگونه است؟" کاملاً ترسناک است!

من مطمئناً ویجا: خاستگاه شیطان را پیشنهاد می‌کنم، زیرا نه تنها از فیلم اولی که زشت بود بهتر عمل می‌کند، بلکه رویکرد بهتری برای نفرت‌انگیز نشان می‌دهد. با دیدی پذیرا وارد فیلم شوید و در فیلم Ouija: Origin of Evil شرکت کنید.

جهت دانلود فیلم Ouija: Origin of Evil 2016 (ویجا: خاستگاه شیطان) دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من عمدتاً گیج هستم. در حالی که مقاله و طرح کلی داستان بسیار منحصر به فرد است، طرح همه چیز است به جز و به طور شگفت انگیزی بریده شده است. اگر در هر لحظه فیلمی را در مورد عذاب تخته Ouija تماشا کرده باشید، قطعاً می دانید که چه اتفاقی قرار است رخ دهد. ممکن است بدون تماشای یک تریلر، بخشی از شخصیت ها را تشخیص دهید. هیچ توسعه غیرمنتظره واقعی، هیچ چیز حاشیه ای تخیلی یا زیرکانه ای در مورد توسعه وجود ندارد، فقط عناصر استاندارد و فرسوده ای که به طور خسته کننده ای به آن عادت کرده ایم. چرا، چرا، چرا، ویجا: خاستگاه شیطان اینقدر عالی و جذاب بود؟ من واقعاً این را از خودم می‌پرسم.

شاید این روش کاملاً ترسناکی بود که در آن تجسم‌ها به تصویر کشیده می‌شدند و معرفی می‌شدند، هم در روشی برای تجسم‌سازی‌های پیشرفته و هم فیلم‌برداری. در واقع، برخی آلارم‌های جهشی وجود دارد، با این حال، فاصله زیادی با فاکتور اصلی وحشت دارند، زیرا فیلم با حاشیه‌های گسترده‌ای ترسناک‌تر از غافلگیرکننده فیزیولوژیکی است. علاوه بر این، فیلم‌های زیادی انتخاب شده‌اند که با توجه به استفاده از هراس هاپ به شیوه‌ای که شبیه یک تقلب ساده به نظر نمی‌رسد، غالب هستند، و این یکی از عناوین در بالاترین نقطه فهرست است.

شاید این نقش مهمی بود، به ویژه توسط هامدینگر ویلسون جوان 11 ساله در نقش دوریس کوچک. سرگرمی‌های جوان‌تر که چنین توانایی‌هایی را از خود نشان می‌دهند، عموماً من را خیره می‌کنند، با این حال مراقب این یکی باشید، او آینده‌ای استثنایی تاریک و ترسناک در مقابل خود دارد. به‌علاوه، چیزی در مورد بچه‌های بدجنس وجود دارد که باعث می‌شود تریلرها واقعاً ترسناک شوند، و در نظر داشته باشید که این عنصر معمولاً در فیلم Ouija: Origin of Evil‌هایی استفاده می‌شود که جامعه‌شناس‌های جوان را به تصویر می‌کشند - یک بانوی جوان شبح‌آور از زمان فیلم The Exorcist نمونه رویاهای بد بوده است. آنالیز باسو نیز در نقش لینا فوق‌العاده بود، این بار شغلی بسیار برجسته‌تر (و خیلی زودتر) نسبت به فیلم The Oculus. به عنوان یک قاعده کلی، قطعاً بازیگری یکی از بهترین بخش‌های ویجا: خاستگاه شیطان است.

در کل؟ من آن را ادامه دادم، محدود ماندم و در لبه صندلی ام بودم و واقعاً با ترس سر تکان دادن را تماشا می کردم (به یاد داشته باشید که من یک فرد مسن 33 ساله هستم). من واقعاً نوآوری و خلاقیت بیشتر را می‌پذیرم تا جایی که آهنگسازی و داستان روی صفحه نمایش، و یک پیشرفت غیرمنتظره مناسب، ویجا: خاستگاه شیطان را به 10 فیلم قوی تبدیل می‌کرد. همانطور که من آن را اینجا صدا کردم، با این حال مدت زیادی است که یک فیلم خون و غرور در این زمینه غالب شده بود که مرا تا این حد بترساند. من می گویم آن را تماشا کنید و خودتان تصمیم بگیرید، هرگز کارشناسان را نپذیرید، شما می توانید فیلم را بسیار بیشتر از من دوست داشته باشید و نمی توانید آن را تحمل کنید. تا به حال، من آن را بررسی می کنم.

جهت دانلود فیلم Ouija: Origin of Evil 2016 (ویجا: خاستگاه شیطان) دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


«Ouija» نامرغوب و به شدت ساخته شد، و به طور کلی به عنوان یکی از وحشتناک ترین فیلم های سال 2014 در نظر گرفته می شود، بنابراین تصور اینکه کسی با اشتیاق در اطراف بلوک برای فیلم بعدی ترتیب دهد دشوار است. اتفاقاً پیش درآمد «Ouija: Beginning of Evil» پیشرفتی هیولاگونه برای سلف خود است.

مایک فلانگان رئیس با استعداد - با اضافه کردن این موضوع به سال 2016 خود، وضعیت خود را به عنوان جدیدترین استاد ترسناک تأیید می کند. نتیجه نزدیک به "Hush" و "Before I Wake" - به کلاس های رویه ها رسیده است و او فوق العاده موفق می شود. فلانگان ظاهر و احساس لس آنجلس 1967 را به خود جلب می کند و میراث ها و ظرافت های بصری بی عیب و نقص مختلفی را به آن اضافه می کند (مانند لوگوی یونیورسال 1963-90 که فیلم را باز می کند). "منشاء شیطان" نیز به طور شگفت انگیزی در خط مقدم افکار خود قرار دارد و افکار جذابی را در مورد مسائل، اعتقاد و حضور یک زندگی پس از مرگ مطرح می کند، در درجه اول توسط قهرمان آلیس (الیزابت ریزر)، و با موفقیت در زمانی که با اعتقاد او به این موضوع نگاه می‌کند که قدرت ماورایی در خانه‌اش نیمی از تلاش‌های اوست که از گذشته قبر تماس می‌گیرد.

ویجا: خاستگاه شیطان با صحنه‌ای که دوریس (هامدینگر ویلسون) در ابتدا می‌بیند، ناراحتی‌های قابل قبولی دارد. یک روح شبح‌آمیز از میان پلانچت Ouija احتمالا بهترین زنگ هشدار جهشی است. ویلسون نیز به طور عالی گفتمانی را به دلخواه خواهرش در مورد خفه شدن در اثر مرگ منتقل می کند، یک ثانیه کاملاً سرد و به دلیل ویلسون، یکی از صحنه های مستقل فیلم. به همین ترتیب، دیدن آنالیزه باسو در فیلم Ouija: Origin of Evil دیگری از مایک فلاناگان، پس از اینکه او چنین تعهدی را در فیلم Ouija: Origin of Evil باشکوه «آکیولوس» نشان داد، خوب است.

متاسفانه «منشاء شیطان» در آخرین کار از ریل خارج شد. . تا اینجای کار، بخش بزرگی از فیلم با چگونگی نقش‌آفرینی ترسناک در ویژگی‌های رابطه‌ای و احساسات شخصیت‌ها شکوفا شده است، با این حال این موضوع برای شفاف‌سازی مکان ترسناکی که همه چیز را قبل از آن دیده شده است، خالی از لطف می‌کند. این داستان خاص تصویر مالکیت دوریس نیز در ادامه فیلم به کلیشه ای تبدیل می شود. حشره از کنار دیوار قدم می زند، دهانش را تا اندازه های بی رحمانه دراز می کند، در گوش شخصیت های دیگر به طرز مضری زمزمه می کند. همه چیزهایی که کلاه قدیمی را ایجاد می کنند (و در همه موارد ظاهراً متقاعدکننده نیستند)، اصلاً شبیه آنچه قبلا ذکر شد نیست. صحنه گفتگو در نهایت به نظر می رسد که «منشأ شیطان» تسلیم فراوانی بیش از حد وحشیانه اخروی معمولی می شود و تنها 66 درصد آن را به فیلمی خارق العاده و در کل اساساً فیلمی بسیار شایسته تبدیل می کند. در هر صورت، برای پیشرفت در چنین گذر اولیه وحشتناکی به تأسیس، ویجا: خاستگاه شیطان بسیار برتر از هر کسی است که گزینه ای را برای پیش بینی در نظر گرفته است.