دانلود فیلم Por 2024

دانلود فیلم மூலம் 2024 با زیرنویس فارسی

قبل از دانلود فیلم Por 2024 بهتره یک سری اطلاعات در مورد این فیلم بهتون بدیم. فیلم Por سال 2024 منتشر شده که در ژانرهای درام, هیجان انگیز, میشه قرارش داد. این فیلم به کارگردانی Bejoy Nambiar, با حضور بازیگرانی مثل Arjun Das, Kalidas Jayaram, TJ Bhanu, Sanchana Natarajan, Thomas Mathew, Dev Ramnath, Bala Suresh Babu, Hanumankind, John Vijay, Jaffer Sadiq, فیلم برداری شده. برای دانلود فیلم Por 2024 بهتره بدونین که محصول کشور هندوستان, هستش و زبان اصلی فیلم تامیل, هست.

داستان این فیلم درباره پور سفری که عمیقاً به پیچیدگی های دوستی می پردازد. این فیلم که در پس زمینه یک جشنواره دانشگاهی پر جنب و جوش می گذرد، به بررسی پویایی پیچیده بین دو دوست می پردازد که مسیرهایشان از هم جدا می شود و رقابت شدیدی را به راه می اندازد.... در نهایت با توجه به امتیاز که از سایت IMDB کسب کرده اگر علاقه مند دانلود فیلم سینمایی Por 2024 بدون سانسور با زیرنویس فارسی هستید، ما در سایت پینک فیلم لینک های دانلود فیلم Por 2024 رو بصورت دوبله فارسی و یا با زیرنویس فارسی چسبیده یا به زبان اصلی برای شما یکجا جمع آوری کردیم که برای دانلود این فیلم سینمایی و مشاهده لینک های دانلود به آخر همین صفحه اسکرول کنید.

محصول سال :
2024
به کارگردانی :
بازیگران برجسته :
Arjun Das Kalidas Jayaram TJ Bhanu Sanchana Natarajan Thomas Mathew Dev Ramnath Bala Suresh Babu Hanumankind John Vijay Jaffer Sadiq
در ژانرهای :
درام هیجان انگیز
محصول کشور :
هندوستان
با امتیازات :
به زبان (های) :
تامیل
با رده سنی :
N/A
خلاصه داستان :

پور سفری که عمیقاً به پیچیدگی های دوستی می پردازد. این فیلم که در پس زمینه یک جشنواره دانشگاهی پر جنب و جوش می گذرد، به بررسی پویایی پیچیده بین دو دوست می پردازد که مسیرهایشان از هم جدا می شود و رقابت شدیدی را به راه می اندازد...

🌸 دانلود فیلم Por 2024

Por 2024 (به انگلیسی: Por) یک فیلم درام و محصول 2024 کشور هندوستان, بوده و شما میتوانید برای دانلود فیلم Por 2024 دوبله فارسی روی لینک هایی که برای دانلود در صفحه می بینید اقدام کنید. داستان فیلم به این صورت هست که پور سفری که عمیقاً به پیچیدگی های دوستی می پردازد. این فیلم که در پس زمینه یک جشنواره دانشگاهی پر جنب و جوش می گذرد، به بررسی پویایی پیچیده بین دو دوست می پردازد که مسیرهایشان از هم جدا می شود و رقابت شدیدی را به راه می اندازد....

این فیلم به کارگردانی Bejoy Nambiar, ساخته شده‌ است. برای دانلود مستقیم Por 2024 یا دانلود دوبله فارسی فیلم Por 2024 تنها کافیست کیفیت فیلم مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه دانلود را بزنید. فیلم ‌نامه این فیلم را Arjun Das, Kalidas Jayaram, TJ Bhanu, Sanchana Natarajan, Thomas Mathew, Dev Ramnath, Bala Suresh Babu, Hanumankind, John Vijay, Jaffer Sadiq, نوشته ‌اند. همچنین اگر قصد دانلود Por 2024 زیرنویس فارسی با کیفیت 480p را دارید روی کیفیت مورد نظر کلیک کنید.

بازیگران Arjun Das, Kalidas Jayaram, TJ Bhanu, Sanchana Natarajan, Thomas Mathew, Dev Ramnath, Bala Suresh Babu, Hanumankind, John Vijay, Jaffer Sadiq, در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. نسخه های دیگری از این فیلم هم مانند دانلود فیلم سینمایی Por 2024 دوبله فارسی در پینک فیلم موجود هستند و تنها کافیست بر روی گزینه دانلود فیلم Por 2024 کلیک کنید. همچنین اگر قصد دانلود Por 2024 720p را هم دارید پینک فیلم بهترین مکانی هست که میتوانید از آن برای دانلود فیلم استفاده نمایید.

رده سنی فیلم Por 2024 N/A بوده و قبل از دانلود فیلم Por 2024 باید گفت تماشای این فیلم برای افراد زیر N/A سال مناسب نیست! این فیلم در ژانرهای درام, هیجان انگیز, بوده و محصول کشور هندوستان, هست. زبان اصلی فیلم Por 2024 تامیل, بوده ولی ما در پینک فیلم دانلود فیلم Por 2024 دوبله فارسی را هم برای شما امکان پذیر کردیم. اگر قصد دانلود فیلم Por 2024 را دارید باید این را هم اضافه کنیم که امتیار IMDB فیلم Por 2024 از 10 می باشد.

پور سفری که عمیقاً به پیچیدگی های دوستی می پردازد. Por که در پس زمینه یک جشنواره دانشگاهی پر جنب و جوش می گذرد، به بررسی پویایی پیچیده بین دو دوست می پردازد که مسیرهایشان از هم جدا می شود و رقابت شدیدی را به راه می اندازد...

جهت دانلود فیلم Por 2024 دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


مقدار ترفندهای تغییر در فیلم Por برعکس با میزان تلاشی که به عنوان یک نسخه چاپی محتوای آن ثبت شده است مطابقت دارد. Jeez، آیا کسی در هر مقطعی می تواند محتوای مناسبی برای Bejoy Nambiar بسازد؟ این مرد با نماهایی مستقیماً از یک موزیک ویدیو، راه خود را از میان چنین آهنگ‌سازی شرم‌آوری طی می‌کند، و به همان اندازه که ارزشش را دارد، موسیقی واقعی لعنتی عالی است. هیچ یک از کاراکترها (با شمارش لیدها) ثبت نمی شوند، هیچ یک از اختلافات ثبت نمی شوند. تعداد زیادی طرح فرعی و تعداد زیادی تلاش برای پیام‌رسانی وجود دارد.

به مدت 2 ساعت و 30 متر، شما در معرض بسیاری از صحنه‌های نامنظم قرار می‌گیرید که عملاً هیچ بافت پیوندی ندارند. نامبیار به دنبال روش شناسی بخش عاقلانه است، اما چیزی وجود ندارد که هیچ یک از آنها را جدا کند. شما سرنخ‌های جذابی دارید، موسیقی خارق‌العاده‌ای دارید، و خطوط دید پرانرژی و روشنی دارید، با این حال وقتی فیلمنامه به هیچ چیز مهمی کمک نمی‌کند، اهمیتی ندارند. من حتی نیازی به اشاره به بخش اوج ندارم - این فقط یک آشفتگی متورم است.

P. S. Bah Gawd.. سانچانا ناتاراجان اینقدر داغونه!🔥