دانلود فیلم Snack Shack 2024

دانلود فیلم Snack Shack 2024 با زیرنویس فارسی

قبل از دانلود فیلم Snack Shack 2024 بهتره یک سری اطلاعات در مورد این فیلم بهتون بدیم. فیلم Snack Shack سال 2024 منتشر شده که در ژانرهای کمدی, میشه قرارش داد. این فیلم به کارگردانی Adam Rehmeier, با حضور بازیگرانی مثل Conor Sherry, Gabriel LaBelle, Mika Abdalla, Nick Robinson, David Costabile, Gillian Vigman, April Clark, Michael Bonini, Christian James, June Gentry, فیلم برداری شده. برای دانلود فیلم Snack Shack 2024 بهتره بدونین که محصول کشور ایالات متحده آمریکا, هستش و زبان اصلی فیلم انگلیسی, هست.

داستان این فیلم درباره نبراسکا سیتی، 1991. دو دوست صمیمی فرصتی برای اداره بوفه استخر شنا پیدا می‌کنند. این بوفه بعداً به محلی ایده‌آل برای گریز، تفریح، کشف شخصی و عاشقانه تبدیل می‌شود.. در نهایت با توجه به امتیاز 7.7/10 که از سایت IMDB کسب کرده اگر علاقه مند دانلود فیلم سینمایی Snack Shack 2024 بدون سانسور با زیرنویس فارسی هستید، ما در سایت پینک فیلم لینک های دانلود فیلم Snack Shack 2024 رو بصورت دوبله فارسی و یا با زیرنویس فارسی چسبیده یا به زبان اصلی برای شما یکجا جمع آوری کردیم که برای دانلود این فیلم سینمایی و مشاهده لینک های دانلود به آخر همین صفحه اسکرول کنید.

محصول سال :
2024
به کارگردانی :
بازیگران برجسته :
Conor Sherry Gabriel LaBelle Mika Abdalla Nick Robinson David Costabile Gillian Vigman April Clark Michael Bonini Christian James June Gentry
در ژانرهای :
کمدی
محصول کشور :
ایالات متحده آمریکا
با امتیازات :
7.7/10
به زبان (های) :
انگلیسی
با رده سنی :
R
خلاصه داستان :

نبراسکا سیتی، 1991. دو دوست صمیمی فرصتی برای اداره بوفه استخر شنا پیدا می‌کنند. این بوفه بعداً به محلی ایده‌آل برای گریز، تفریح، کشف شخصی و عاشقانه تبدیل می‌شود.

IMDb
7.7/10

🌸 دانلود فیلم Snack Shack 2024

Snack Shack 2024 (به انگلیسی: Snack Shack) یک فیلم کمدی و محصول 2024 کشور ایالات متحده آمریکا, بوده و شما میتوانید برای دانلود فیلم Snack Shack 2024 دوبله فارسی روی لینک هایی که برای دانلود در صفحه می بینید اقدام کنید. داستان فیلم به این صورت هست که نبراسکا سیتی، 1991. دو دوست صمیمی فرصتی برای اداره بوفه استخر شنا پیدا می‌کنند. این بوفه بعداً به محلی ایده‌آل برای گریز، تفریح، کشف شخصی و عاشقانه تبدیل می‌شود..

این فیلم به کارگردانی Adam Rehmeier, ساخته شده‌ است. برای دانلود مستقیم Snack Shack 2024 یا دانلود دوبله فارسی فیلم Snack Shack 2024 تنها کافیست کیفیت فیلم مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه دانلود را بزنید. فیلم ‌نامه این فیلم را Conor Sherry, Gabriel LaBelle, Mika Abdalla, Nick Robinson, David Costabile, Gillian Vigman, April Clark, Michael Bonini, Christian James, June Gentry, نوشته ‌اند. همچنین اگر قصد دانلود Snack Shack 2024 زیرنویس فارسی با کیفیت 480p را دارید روی کیفیت مورد نظر کلیک کنید.

بازیگران Conor Sherry, Gabriel LaBelle, Mika Abdalla, Nick Robinson, David Costabile, Gillian Vigman, April Clark, Michael Bonini, Christian James, June Gentry, در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. نسخه های دیگری از این فیلم هم مانند دانلود فیلم سینمایی Snack Shack 2024 دوبله فارسی در پینک فیلم موجود هستند و تنها کافیست بر روی گزینه دانلود فیلم Snack Shack 2024 کلیک کنید. همچنین اگر قصد دانلود Snack Shack 2024 720p را هم دارید پینک فیلم بهترین مکانی هست که میتوانید از آن برای دانلود فیلم استفاده نمایید.

رده سنی فیلم Snack Shack 2024 R بوده و قبل از دانلود فیلم Snack Shack 2024 باید گفت تماشای این فیلم برای افراد زیر R سال مناسب نیست! این فیلم در ژانرهای کمدی, بوده و محصول کشور ایالات متحده آمریکا, هست. زبان اصلی فیلم Snack Shack 2024 انگلیسی, بوده ولی ما در پینک فیلم دانلود فیلم Snack Shack 2024 دوبله فارسی را هم برای شما امکان پذیر کردیم. اگر قصد دانلود فیلم Snack Shack 2024 را دارید باید این را هم اضافه کنیم که امتیار IMDB فیلم Snack Shack 2024 7.7/10 از 10 می باشد.

نبراسکا سیتی، 1991. دو دوست صمیمی فرصتی برای اداره بوفه استخر شنا پیدا می‌کنند. این بوفه بعداً به محلی ایده‌آل برای گریز، تفریح، کشف شخصی و عاشقانه تبدیل می‌شود.
شهر نبراسکا، 1991، دو دوست صمیمی این شانس را پیدا می‌کنند که کلبه اسنک استخر را اداره کنند، که بعداً سناریوی عالی برای تجاوز، سرگرمی، کشف شخصی و عاشقانه می‌شود.
دو دوست صمیمی این شانس را پیدا می‌کنند که کلبه ای را اداره کنند، که به سناریوی عالی برای سرگرمی تبدیل می‌شود.

جهت دانلود فیلم Snack Shack 2024 دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


یک ضربه دیگر از آدام رحمایر آتشین! دوست دارم طنز خشمگینی است و دقیقاً در دهه 90 تحقیق کنید.

حضور در صفحه نمایش در اینجا خیره کننده است. به احتمال زیاد گابریل لیبل را در The Fablemans گرامی می‌داشتید، قطعاً برای انرژی او در Nibble Shack به گاگا می‌روید.

تا به حال کانر شری را در هیچ چیز ندیده‌ام، اما این یک مورد خاص بود. احساس اولیه فوق العاده ای از توانایی او. تماشای روابط خویشاوندی و تشکیلات بین این دو مرد جوان بسیار هیجان‌انگیز بود.

من کاملاً فیلم گذشته آدام "شام در آمریکا" را گرامی می‌داشتم، و این یک ذره مایوس کننده نبود.

من واقعاً اعتماد دارم که همه اجازه می دهند Snack Shack در فرصتی باشد. اگر در مکان های نزدیک شماست، بروید ببینیدش!!! از این نوع فیلم ها حمایت کنید تا بتوانیم فیلم های بیشتری در این سطح داشته باشیم.