دانلود فیلم The Beautiful Game 2024

دانلود فیلم The Beautiful Game 2024 با زیرنویس فارسی

قبل از دانلود فیلم The Beautiful Game 2024 بهتره یک سری اطلاعات در مورد این فیلم بهتون بدیم. فیلم The Beautiful Game سال 2024 منتشر شده که در ژانرهای درام, میشه قرارش داد. این فیلم به کارگردانی Thea Sharrock, با حضور بازیگرانی مثل Bill Nighy, Micheal Ward, Valeria Golino, Susan Wokoma, Tom Vaughan-Lawlor, Cristina Rodlo, Kit Young, Callum Scott Howells, Sheyi Cole, Robin Nazari, فیلم برداری شده. برای دانلود فیلم The Beautiful Game 2024 بهتره بدونین که محصول کشور بریتانیا, هستش و زبان اصلی فیلم انگلیسی, ایتالیایی, ژاپنی, هست.

داستان این فیلم درباره مدافعان پایان دادن به بی‌خانمانی، یک تورنمنت سالانه را برای مردان بی‌خانمان ترتیب می‌دهند تا در مجموعه‌ای از مسابقات فوتبال که به عنوان جام جهانی بی‌خانمانان شناخته می‌شود، به رقابت بپردازند.... در نهایت با توجه به امتیاز 6.3/10 که از سایت IMDB کسب کرده اگر علاقه مند دانلود فیلم سینمایی The Beautiful Game 2024 بدون سانسور با زیرنویس فارسی هستید، ما در سایت پینک فیلم لینک های دانلود فیلم The Beautiful Game 2024 رو بصورت دوبله فارسی و یا با زیرنویس فارسی چسبیده یا به زبان اصلی برای شما یکجا جمع آوری کردیم که برای دانلود این فیلم سینمایی و مشاهده لینک های دانلود به آخر همین صفحه اسکرول کنید.

محصول سال :
2024
به کارگردانی :
بازیگران برجسته :
Bill Nighy Micheal Ward Valeria Golino Susan Wokoma Tom Vaughan-Lawlor Cristina Rodlo Kit Young Callum Scott Howells Sheyi Cole Robin Nazari
در ژانرهای :
درام
محصول کشور :
بریتانیا
با امتیازات :
6.3/10
به زبان (های) :
انگلیسی ایتالیایی ژاپنی
با رده سنی :
PG-13
خلاصه داستان :

مدافعان پایان دادن به بی‌خانمانی، یک تورنمنت سالانه را برای مردان بی‌خانمان ترتیب می‌دهند تا در مجموعه‌ای از مسابقات فوتبال که به عنوان جام جهانی بی‌خانمانان شناخته می‌شود، به رقابت بپردازند...

IMDb
6.3/10

🌸 دانلود فیلم The Beautiful Game 2024

The Beautiful Game 2024 (به انگلیسی: The Beautiful Game) یک فیلم درام و محصول 2024 کشور بریتانیا, بوده و شما میتوانید برای دانلود فیلم The Beautiful Game 2024 دوبله فارسی روی لینک هایی که برای دانلود در صفحه می بینید اقدام کنید. داستان فیلم به این صورت هست که مدافعان پایان دادن به بی‌خانمانی، یک تورنمنت سالانه را برای مردان بی‌خانمان ترتیب می‌دهند تا در مجموعه‌ای از مسابقات فوتبال که به عنوان جام جهانی بی‌خانمانان شناخته می‌شود، به رقابت بپردازند....

این فیلم به کارگردانی Thea Sharrock, ساخته شده‌ است. برای دانلود مستقیم The Beautiful Game 2024 یا دانلود دوبله فارسی فیلم The Beautiful Game 2024 تنها کافیست کیفیت فیلم مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه دانلود را بزنید. فیلم ‌نامه این فیلم را Bill Nighy, Micheal Ward, Valeria Golino, Susan Wokoma, Tom Vaughan-Lawlor, Cristina Rodlo, Kit Young, Callum Scott Howells, Sheyi Cole, Robin Nazari, نوشته ‌اند. همچنین اگر قصد دانلود The Beautiful Game 2024 زیرنویس فارسی با کیفیت 480p را دارید روی کیفیت مورد نظر کلیک کنید.

بازیگران Bill Nighy, Micheal Ward, Valeria Golino, Susan Wokoma, Tom Vaughan-Lawlor, Cristina Rodlo, Kit Young, Callum Scott Howells, Sheyi Cole, Robin Nazari, در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. نسخه های دیگری از این فیلم هم مانند دانلود فیلم سینمایی The Beautiful Game 2024 دوبله فارسی در پینک فیلم موجود هستند و تنها کافیست بر روی گزینه دانلود فیلم The Beautiful Game 2024 کلیک کنید. همچنین اگر قصد دانلود The Beautiful Game 2024 720p را هم دارید پینک فیلم بهترین مکانی هست که میتوانید از آن برای دانلود فیلم استفاده نمایید.

رده سنی فیلم The Beautiful Game 2024 PG-13 بوده و قبل از دانلود فیلم The Beautiful Game 2024 باید گفت تماشای این فیلم برای افراد زیر PG-13 سال مناسب نیست! این فیلم در ژانرهای درام, بوده و محصول کشور بریتانیا, هست. زبان اصلی فیلم The Beautiful Game 2024 انگلیسی, ایتالیایی, ژاپنی, بوده ولی ما در پینک فیلم دانلود فیلم The Beautiful Game 2024 دوبله فارسی را هم برای شما امکان پذیر کردیم. اگر قصد دانلود فیلم The Beautiful Game 2024 را دارید باید این را هم اضافه کنیم که امتیار IMDB فیلم The Beautiful Game 2024 6.3/10 از 10 می باشد.

مدافعان پایان دادن به بی‌خانمانی، یک تورنمنت سالانه را برای مردان بی‌خانمان ترتیب می‌دهند تا در مجموعه‌ای از مسابقات فوتبال که به عنوان جام جهانی بی‌خانمانان شناخته می‌شود، به رقابت بپردازند...
مال مربی تیم فوتبال بی‌ خانمان‌ های انگلیس است که تصمیم دارد همراه با تیم خود برای شرکت در جام‌ جهانی بی‌ خانمان‌ ها به رم سفر کند. در این میان...
طرفداران پایان دادن به بی خانمانی، یک تورنمنت سالانه برای مردان بی خانمان ترتیب می دهند تا در یک سری مسابقات فوتبال به نام جام جهانی بی خانمان ها شرکت کنند.

جهت دانلود فیلم The Beautiful Game 2024 دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


نمایشگاه های خیره کننده از بیل نیگی و مایکل وارد قابل اعتماد. اجرای دوم به ویژه در این که باعث می شود در کل فیلم از شخصیت وینی کاملاً متنفر باشید بسیار مثال زدنی است. علاوه بر این، مسئله اینجاست - بسیاری از افراد بدون هیچ کاستی از خود بی بضاعت می شوند و افرادی کاملاً منصف باقی می مانند که هنوز آماده هستند تا در شرایط آزمایشی با دیگران ارتباط برقرار کنند و همذات پنداری کنند.

شخصیت «وینی» به سادگی به نظر می رسد که بار عاطفی زیادی برای کل فیلم داشته باشد و اساساً یک دیک دوست داشتنی نیست. روشی که نتیجه این است که او در نهایت در فوتبال "برنده" می شود، آن را قطع نمی کند. احیای او از نقطه بی بازگشت گذشته است و برای بازیابی فیلمی که باید بسیار بهتر می بود، به شدت از دست داده است. بازی عالی، منطقه فوق العاده، فیلم داف.