دانلود فیلم The Eyes of My Mother 2016 (چشم‌های مادرم)

دانلود فیلم چشم‌های مادرم 2016 با زیرنویس فارسی

قبل از دانلود فیلم چشم‌های مادرم 2016 بهتره یک سری اطلاعات در مورد این فیلم بهتون بدیم. فیلم The Eyes of My Mother سال 2016 منتشر شده که در ژانرهای درام, ترسناک, میشه قرارش داد. این فیلم به کارگردانی Nicolas Pesce, با حضور بازیگرانی مثل Kika Magalhaes, Diana Agostini, Will Brill, Clara Wong, Olivia Bond, Joey Curtis-Green, Flora Diaz, Paul Nazak, فیلم برداری شده. برای دانلود فیلم The Eyes of My Mother 2016 بهتره بدونین که محصول کشور ایالات متحده آمریکا, هستش و زبان اصلی فیلم انگلیسی, پرتغالی, هست.

داستان این فیلم درباره زن جوانی در عمیق و تاریکترین نقطه از زندگی خود به سر می برد و زندگی در کشورش آرامشی که داشته را از او گرفته .... در نهایت با توجه به امتیاز 6.2/10 که از سایت IMDB کسب کرده اگر علاقه مند دانلود فیلم سینمایی The Eyes of My Mother 2016 بدون سانسور با زیرنویس فارسی هستید، ما در سایت پینک فیلم لینک های دانلود فیلم چشم‌های مادرم 2016 رو بصورت دوبله فارسی و یا با زیرنویس فارسی چسبیده یا به زبان اصلی برای شما یکجا جمع آوری کردیم که برای دانلود این فیلم سینمایی و مشاهده لینک های دانلود به آخر همین صفحه اسکرول کنید.

محصول سال :
2016
به کارگردانی :
بازیگران برجسته :
Kika Magalhaes Diana Agostini Will Brill Clara Wong Olivia Bond Joey Curtis-Green Flora Diaz Paul Nazak
در ژانرهای :
درام ترسناک
محصول کشور :
ایالات متحده آمریکا
با امتیازات :
6.2/10 79% 63/100
به زبان (های) :
انگلیسی پرتغالی
با رده سنی :
R
خلاصه داستان :

زن جوانی در عمیق و تاریکترین نقطه از زندگی خود به سر می برد و زندگی در کشورش آرامشی که داشته را از او گرفته ...

IMDb
6.2/10
79%
m
63/100

🌸 دانلود فیلم چشم‌های مادرم 2016

چشم‌های مادرم 2016 (به انگلیسی: The Eyes of My Mother) یک فیلم درام و محصول 2016 کشور ایالات متحده آمریکا, بوده و شما میتوانید برای دانلود فیلم چشم‌های مادرم 2016 دوبله فارسی روی لینک هایی که برای دانلود در صفحه می بینید اقدام کنید. داستان فیلم به این صورت هست که زن جوانی در عمیق و تاریکترین نقطه از زندگی خود به سر می برد و زندگی در کشورش آرامشی که داشته را از او گرفته ....

این فیلم به کارگردانی Nicolas Pesce, ساخته شده‌ است. برای دانلود مستقیم چشم‌های مادرم 2016 یا دانلود دوبله فارسی فیلم The Eyes of My Mother 2016 تنها کافیست کیفیت فیلم مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه دانلود را بزنید. فیلم ‌نامه این فیلم را Kika Magalhaes, Diana Agostini, Will Brill, Clara Wong, Olivia Bond, Joey Curtis-Green, Flora Diaz, Paul Nazak, نوشته ‌اند. همچنین اگر قصد دانلود چشم‌های مادرم 2016 زیرنویس فارسی با کیفیت 480p را دارید روی کیفیت مورد نظر کلیک کنید.

بازیگران Kika Magalhaes, Diana Agostini, Will Brill, Clara Wong, Olivia Bond, Joey Curtis-Green, Flora Diaz, Paul Nazak, در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. نسخه های دیگری از این فیلم هم مانند دانلود فیلم سینمایی چشم‌های مادرم 2016 دوبله فارسی در پینک فیلم موجود هستند و تنها کافیست بر روی گزینه دانلود فیلم چشم‌های مادرم 2016 کلیک کنید. همچنین اگر قصد دانلود The Eyes of My Mother 2016 720p را هم دارید پینک فیلم بهترین مکانی هست که میتوانید از آن برای دانلود فیلم استفاده نمایید.

رده سنی فیلم چشم‌های مادرم 2016 R بوده و قبل از دانلود فیلم چشم‌های مادرم 2016 باید گفت تماشای این فیلم برای افراد زیر R سال مناسب نیست! این فیلم در ژانرهای درام, ترسناک, بوده و محصول کشور ایالات متحده آمریکا, هست. زبان اصلی فیلم چشم‌های مادرم 2016 انگلیسی, پرتغالی, بوده ولی ما در پینک فیلم دانلود فیلم چشم‌های مادرم 2016 دوبله فارسی را هم برای شما امکان پذیر کردیم. اگر قصد دانلود فیلم The Eyes of My Mother 2016 را دارید باید این را هم اضافه کنیم که امتیار IMDB فیلم چشم‌های مادرم 2016 6.2/10 از 10 می باشد.

زن جوانی در عمیق و تاریکترین نقطه از زندگی خود به سر می برد و زندگی در کشورش آرامشی که داشته را از او گرفته ...
پس از یک تراژدی که خانواده‌ی فرانسیسکا را از بین می‌برد، او به عمیق‌ترین و تاریک‌ترین لذت‌های زندگیش کشیده می‌شود…

جهت دانلود فیلم The Eyes of My Mother 2016 (چشم‌های مادرم) دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این یک داستان دردسرساز است، منظورم این است که یک داستان تکان دهنده است، اما همه چیز خارج از دوربین تمام شده است، بنابراین هیچ چیز قرمزی وجود ندارد یا به هیچ وجه ساده نیست، اما برخی آن را تا حدی وحشتناک می دانند.

تصویربرداری در کنتراست زیاد تماشا را ساده تر نمی کند. آن را به طور کلی ساخت خانه غفلت چنین nerds بی شماری در نوع افتضاح این تلنگر به سرعت متوقف می شود. در هر صورت، ارزش دریافت آن را دارد، در این آهنگسازی در سراسر جهان در جشن ها نمایش داده می شود. به چه دلیل برای شما ایده خوبی است که آن را تماشا کنید، در واقع، اگر اهل کار در خانه هستید، این را گرامی خواهید داشت یا از طرف دیگر اگر واقعاً داستان های ترسناک را دوست دارید، این یک نیاز غیرقابل انکار است. شما با ذهن خلاق خود باقی می‌مانید و به سمت خود سوق داده می‌شوید که ممکن است این اتفاق برای خانم جوان در همان نزدیکی رخ دهد. همه چیز معمولی است، اما به این دلیل نیست که عذاب و حقیقت، سوء استفاده از جوانان موضوع اصلی است. تماشای با چشمان بیرون زده و آمیزش با مصدومان بسیار جذاب است.

آنچه در نهایت به یک نفوذ خانگی تبدیل می‌شود، چیز دیگری را کاملاً تغییر می‌دهد. لیبرال باشید و این داستان تا حدی غیرعادی را ببینید.

Gore 0/5 Bareness 0,5/5 Impacts 0/5 Story 3/5 Satire 0/5

جهت دانلود فیلم The Eyes of My Mother 2016 (چشم‌های مادرم) دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


چشم‌های مادرم مانند فیلم «زن در آب» اثر ام نایت شیامالان است: برای خلاقیت تمرکز می‌کند اما اجرای آن را به هم ریخته است. نمی‌توانم به شما بگویم، در این فیلم‌ها که فقط 80 دقیقه طول می‌کشد، چقدر وانمود کردم که تشدید شده‌ام و از خودم پرسیدم "چرا؟" و چطور"؟ به چه دلیل این شخصیت این کار را می کند یا به طور بالقوه آن را انجام می دهد؟ چطور کسی به پلیس زنگ نزده است؟ با توجه به این واقعیت که او آشکارا چیزی را پنهان نمی کرد، آن سلاح از کجا آمد؟ سرب شخص ندارد. غیر از دیوانه بودنش علاوه بر این، هر تلاشی در مورد شخصیت عملاً از بین می‌رود، مانند اینکه فیلم از شکست خود در ارائه تصویری قوی با توصیه به ما برای پر کردن فضاها استفاده می‌کند. به شرط اینکه این درست باشد، چشم‌های مادرم هرگز در میانه راه شما را ملاقات نمی کند. بسیار سخت است، علیرغم اینکه فقط 76 دقیقه است. در صورتی که لازم باشد انتخاب کنم که کدام یک از اینها بهتر است و روسای پنچرینگ را پیگیری کنند، در هر صورت موافقت می کنم که این یکی به این دلیل که هر چقدر هم که احمقانه به نظر می رسد، هنوز در تلاش است منحصر به فرد باشد و تضاد بسیار زیاد به آن برتری می دهد، تصمیمی برتر برای این داستان نسبت به تنوع بودن، و به هر حال با سلیقه به فیلم جان بیشتری می بخشد. به غیر از این، چشم‌های مادرم سگی است، حدس بزنید.

جهت دانلود فیلم The Eyes of My Mother 2016 (چشم‌های مادرم) دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


غیر اسپویل: به احتمال زیاد شما طرفدار فیلم‌های نفرت‌انگیز و سردکننده هستید و به سادگی عاشق فیلمی هستید که می‌تواند روان شما را مثل لعنت خراب کند، پس چشم‌های مادرم برای شماست، به هر حال برای نیمه‌ی اول فیلمی بسیار جذاب است. قطعاً در تمام طول فیلم زنده می شود. اسپویلرها: ابتدا درباره یک خانم جوان شاهد کشته شدن مادرش بود و پدرش خیلی زود به دنبال قاتل رفت. پدر قاتل را در اصطبل بست. مادر متخصص چشم بود و در اوایل زندگی به دختر کوچکش نشان داد. چندین سال گذشته، بانوی جوان به یک خانم بزرگ شد و پدرش به زودی از دنیا رفت. او به دنبال کسی است که دوستش داشته باشد. یک بار او به خیابانی در مرکز هیچ جایی فکر کرد. علاوه بر این، با یک خانم و بچه فرزندش سوار شدم. هنگامی که او به خانه سوار شد، درخواست کرد کودک را در آغوش بگیرد و به خانه اش رفت. آن خانم را بیرون آوردند و او را از جایی که قاتل مادرش بود بستند و چشمان و جعبه صدایش را بیرون آوردند، همان طور که با قاتل مادرش کرد. سپس، در آن مرحله، بچه را به عنوان فرزند خود بزرگ کرد. در هر صورت، به زودی بچه در اوایل زندگی متوجه می شود. آنچه بعداً اتفاق می افتد بستگی به این دارد که خودتان آن را ببینید.

به هر حال این یک نمایشگر است و من آن را دوست دارم.

جهت دانلود فیلم The Eyes of My Mother 2016 (چشم‌های مادرم) دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


تاثیر بسیار متضاد. برخی می گویند به این دلیل که دافعه بودن فیلم با لحن خون و فریاد اغراق آمیز است. شاید. من موافقم ضبط شدن در کنتراست بسیار هم به این دلیل است که در درون این خانم جوان چه چیزی وجود دارد. تنوع احساس است و او زندگی را در تنوع نمی بیند. او هیچ تنوعی در خود ندارد. علاوه بر این، آن جای خالی، آن تاریکی با کنتراست بالا، چیزی است که او توانایی تغییر آن را ندارد - به جز اینکه به تلاشش ادامه می دهد.

چشم‌های مادرم تا حدی واقعیت اساسی را تهدید می کند. یک جلاد واقعی به سادگی می تواند کسی باشد که وقتی می کشد فقط "احساس" می کند. علاوه بر این، این مختصر است. "دوست" ایده آل کسی است که نمی تواند پاسخ دهد، کسی که تحت نظارت کامل او باشد، چه مرده و چه زنده.

او که در تهی احساس بزرگ شده است، از همان سنین پایین تحصیل کرده است. و عذاب فقط علم است. به این موارد، دیدن کشته شدن مادرش و اینکه او به طور بالقوه پدرش را کشته است، (آزار جنسی در آنجا، در طول زندگی یا مدت کوتاهی پس از رفتن مادر؟) و یک ادغام ایده آل از کسی خواهید داشت که دست به هر کاری می زند تا احساس کند... هر چیزی.

و این می‌تواند شما را با یک احساس حیرت‌انگیز مختل کند، زیرا شاهد یک فوریت بوده‌اید که می‌دانید می‌تواند در جایی وجود داشته باشد که کمتر پیش‌بینی می‌کنید.

جهت دانلود فیلم The Eyes of My Mother 2016 (چشم‌های مادرم) دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فیلم‌های بسیار کمی ذهن من را به هم می‌ریزند و من را در سکوتی مبهوت‌کننده رها می‌کنند، با وجود این، چشم‌های مادرم دقیقاً این کار را انجام داده است. The Eyes of My Mom یک ساعت بسیار مزاحم است، شما از اتفاقی که قرار است بیاید می ترسید و به معنای واقعی از حرکت غمگین می شوید. وقتی مشاهده کردم که این اولین فیلم نیکلاس پسچه بود، بسیار شوکه شدم، می‌توان پیش‌بینی کرد که فیلمی با چنین فضای باز باید از یک ناظر با مدت‌زمان درگیر باشد. جلوه‌های بصری خیره‌کننده هستند و شما را کاملاً به تجربه ظاهراً بی‌نظیر روی صفحه می‌کشاند.

فرانسیسکای جوان در خانه‌ای روستایی در پرتغال بزرگ می‌شود. مادرش جراحی های مختلف او از جمله نحوه از بین بردن چشم را آموزش می دهد. او نقطه کانونی را از کره چشم به فرانسیکا نشان می‌دهد و درک می‌کند که ما چگونه دنیا را از طریق این شگفتی کوچک طبیعی می‌بینیم.

یک تجربه غم‌انگیز با یک اتفاق کشنده‌تر غیرعادی‌تر، پیشرفت‌هایی از موقعیت‌ها را به تصویر می‌کشد که دنیای فرانسیسکا را در هم می‌شکند. او یک بچه کوچولوی بی‌عیب را رها می‌کند و راه یک زندگی شاد را دنبال می‌کند و به یک بانوی جوان می‌رود که سرش به یک دنیای کسل‌کننده و فاسد رفته است که می‌خواهد در مورد دنیایی که تثبیت جنون آمیز و رفتار خشن و شرورانه را در خود جای داده است، بیابد.


br/>یک ساعت ضروری با جلوه های بصری که مدتی بعد با شما خواهد ماند. نه برای ترسوها، بلکه طرفداران منفور آن را مانند یک دستمال مرطوب جذب می کنند.

جهت دانلود فیلم The Eyes of My Mother 2016 (چشم‌های مادرم) دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


با هماهنگی نیکلاس پسچه. با بازی کیکا ماگالایس، ویل بریل، اولیویا باند، پل نازک، کلارا ونگ، دیانا آگوستینی، فیورا دیاز، جوی کورتیس-گرین. (ر)

داستان شیطانی، استارک بانوی جوان محدود و آسیب دیده (باند در کودکی، ماگالهیس در بزرگسالی) که ارزش‌هایش آنقدر به خطر افتاده (بدون شک) و علایقش آنقدر ناراحت‌کننده است که او برای دافعه‌هایی مناسب است که در یک نفس سمی مشابه، به‌طور مشخصی اصیل و خارق‌العاده است. گفتن بیشتر، شگفتی‌های آزاردهنده را بیش از حد افراط می‌کند، با این حال، غیرمعمول است که شر با اصطلاحات آشفته و صادقانه دیده شود که معنای واقعی «شر» (طبیعت در مقابل حمایت؟) را بپرسد. نه برای همه ترجیحات، بدون شک، و مطمئناً نه دلسرد - خون خشونت زیادی برای دیدن وجود ندارد، با این حال فضلی پیشنهاد می شود، اساساً از طریق استفاده بیمارگونه از صدا. نمایش هیجان‌انگیز و واقعیت‌بخش است، با این حال، ویژگی‌های منطق داستان داستانی است. پایه و اساس بیشتر کمک می کرد، و تعداد زیادی از جهش های احمقانه وجود دارد، به ویژه زمانی که حرکات جدول زمانی پیش رو در رویدادهای مختلف برای مدتی طولانی انجام می شود. با وجود آن عیب بزرگ، فیلم هنوز برای انتظار مناسب است، رویاهای بد قدرت را برانگیخته است. سایه‌های Stygian که از عکاسی تاریک و سفید ایجاد می‌شوند باعث می‌شوند بخش‌هایی از فیلم احساس کنند که از عمق یک گودال ارتباط برقرار می‌کنند.

جهت دانلود فیلم The Eyes of My Mother 2016 (چشم‌های مادرم) دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بانوی جوان فرانسیسکا (تصویر زیبا و تکان دهنده ای از اولیویا باند در یک خانه مزرعه ای منزوی با مادر متخصص قبلی خود (با بازی دیانا آگوستینی) و پدر غمگین (پال نازک خارق العاده) در یک خانه مزرعه ای منزوی زندگی می کند. چرخش ناخوشایند توسط ویل بریل) و درگذشت هر دو نفر او، فرانسیسکا بزرگ می‌شود تا تبدیل به یک بانوی جوان بسیار خطرناک و خطرناک شود (نمایشگاهی شجاع و دلهره‌آمیز از کیکا ماگالهاس) که به چند اقدام واقعاً افراطی برای همراهی متوسل می‌شود.

نویسنده/رئیس نیکلاس پسچه به طرز ماهرانه‌ای یک ذهنیت نابودی ناراحتی و ناراحتی را خلق می‌کند، با زمینه‌های اصلی قدرت، برای احساس تلخی و بدبختی ناشی از جداسازی ظالمانه، داستان وحشتناک قانع‌کننده را با سرعتی آگاهانه روایت می‌کند. ، چند عکس فوری شگفت انگیز از شکوه و عظمت ترسناک ارائه می دهد و بیانی تأثیرگذار و قابل توجه در مورد نیاز ضروری انسان برای آدوراتی ارائه می دهد. در مورد، سازماندهی و صمیمیت.

بهتر است، Pesce طیف وسیعی از چیزهای وحشتناک را به شیوه ای آرام و واقعی ارائه می دهد که باعث می شود چیزهای وحشتناک مذکور به طرز وحشتناکی غیرقابل توجه و معمولی به نظر برسند. علاوه بر این، پیروزی خلاقانه مهم Pesce روشی است که او به طریقی می‌فهمد که چگونه فرانسیسکا را به عنوان شخصیتی غم‌انگیز به تصویر بکشد که ترکیبی گیج‌کننده از ترس و ترحم را از بیننده برمی‌انگیزد. این Humdinger به طرز شگفت‌انگیزی کم‌نور و پست، که با کنتراست فوق‌العاده تکان‌دهنده توسط Zach Kuperstein گرفته شده است، ناگهان به صورت مخفیانه بیرون می‌آید.

جهت دانلود فیلم The Eyes of My Mother 2016 (چشم‌های مادرم) دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بچه، آیا خوشحالم که این را در طول روز تماشا کردم.

اینکه بگوییم «چشم های مادرم» دلهره آور بود، تقریر مضحکی از حقیقت است. باور اینکه یک جوان می‌تواند به چیزی بد تبدیل شود، کاملاً آزاردهنده است و علی‌رغم اینکه این داستان تخیلی است، مطمئناً باعث می‌شود که طیف وسیعی از چیزها را متعجب کنند.

این واقعیت است که فیلم کاملاً با کنتراست بسیار به هوای رها شده و هولناک اضافه شده است. صداها، به ویژه نسیم، نتیجه نهایی مشابهی را ایجاد کرد. همچنین، نحوه فیلمبرداری صحنه ها، تعقیب فرانسیسا، بر ظرافت او در همه تحولات، خواه دوستی یا ترسناک بودن یا نبودن او تاکید می کرد.

پرتغالی بودن، من را آزار می داد که شخصیت های مادر و بچه این کار را نمی کردند. به خوبی به زبان ارتباط برقرار کنید، به ویژه زمانی که فرانسیسکا توسعه یافته به وضوح محلی بود. در هر صورت، هر دو شگفت‌انگیز بودند و من فقط می‌خواهم ارتباط بیشتری بین آنها ببینم.

از آن به بعد، اکثر اتفاقاتی که می‌افتد به‌طور استثنایی ناراحت‌کننده است و در عین حال بسیار محجوب است، انتظار می‌رود از شما استفاده کنید ذهن خلاق برای پر کردن حفره ها تا چند صحنه بعد، حتی متوجه نشده بودم که مادر فرانسیسکا به سطل لگد زده بود. با این وجود، قتل عام زیادی وجود دارد، صرف نظر از اینکه به لطف B&W ساکت شده است یا خیر، و نتیجه این تعادل حساس فیلمی وحشتناک است که من بسیار خوشحالم که فهمیدم چگونه آن را تماشا کنم، زیرا واقعا استثنایی است. ژرفای ذهنی خاصی در چشم‌های مادرم وجود دارد، و هارمونی ایده آلی در میان ترسناک و قابل پیش بینی بودن که من هرگز نمی دانستم در یک فیلم دافعه قابل تصور است.

حتی در صورت تصادفی که از نظر داستانی ناقص بود، The Eyes of My مامان بدون شک برای مدتی طولانی با من خواهد ماند. این یکی از معدود موارد استثنایی است که می توانم با اطمینان بگویم شاید بخواهم دوباره آن را تماشا کنم.

حالا بیایید به سادگی اعتماد کنیم که امروز عصر هیچ خواب بدی نخواهم دید.

جهت دانلود فیلم The Eyes of My Mother 2016 (چشم‌های مادرم) دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


OMG، پس از 3 سال یافتن یک فیلم قابل مقایسه با فیلم شماره یک خود Saints، من به عنوان یکی از آنها دیدم. همین الان برای شما تعریف می کنم که داستان اول و دوم آنقدرها جذاب نیستند، با این حال داستان سوم به خوبی از آن مراقبت می کند و همه چیز را به هم گره می زند...

زمان اسپویل: فیلم به تصویر می کشد یک دایره توجیه اینکه چرا فرد اصلی ما توسط مادر و پدرش اخراج شده است این است که آنها از افراد او نیستند. آنها او را گرفتند، همانطور که او می کند. جلاد همراه اصلی او بود، اساساً با توجه به این واقعیت که هیچ یک از مردم او فکر نمی کردند. آنها او را گرفتند، و این فرزند آنها نیست.

داستان سوم جایی است که داستان 360 درجه می چرخد، بسیار شبیه به Saints. داستان سوم شخص اصلی را به تصویر می کشد که همین کار را می کند که برای او تمام شد. او دایره را ادامه داد... فیلم در داستان سوم به طرز باورنکردنی آزاردهنده و آزاردهنده می شود...

در اینجا تعداد زیادی سؤالات بی پاسخ وجود دارد، با این حال من اجازه می دهم که این موضوع در داستان باقی بماند. به این دلیل که بخش اول و آخر تنبل با آخرین ترس بازسازی شده است. واقعاً من از فیلمی تا کی می‌داند دلخور نبوده‌ام...

احتمالاً داستان اول و دوم را تحقیر خواهید کرد زیرا نمی‌دانید چه اتفاقی می‌افتد یا به چه دلیلی آیا ادامه دارد، و شما باید به چشم‌های مادرم یکی بدهید. و پس از آن داستان سوم وارد می شود و مانند یک کامیون به شما برخورد می کند.

این روشی است که با آن نفرت باید تمام شود. من می‌توانم چشم‌های مادرم کسل‌کننده فوق‌العاده را به‌طور امن در فهرست بالا قرار دهم، نزدیک به قدیسان، مثلث، یادبود فانتزی، هولوکاست وحشی، فیلم‌های چهره‌های مرگ، اوروزکو The Balmer، داستان ناگفته، مردی پشت خورشید، بیا و ببین، گور کرم شب تاب، ایچی جلاد، شلاق شیرین، من شیطان را دیدم و دیگران...

تنها چیزی که چشم‌های مادرم را می شکند قسمت اول و دوم گیج کننده است.