دانلود فیلم The Wages of Fear 2024

دانلود فیلم Le salaire de la peur 2024 با زیرنویس فارسی

قبل از دانلود فیلم The Wages of Fear 2024 بهتره یک سری اطلاعات در مورد این فیلم بهتون بدیم. فیلم The Wages of Fear سال 2024 منتشر شده که در ژانرهای اکشن, هیجان انگیز, میشه قرارش داد. این فیلم به کارگردانی Julien Leclercq, با حضور بازیگرانی مثل Franck Gastambide, Alban Lenoir, Ana Girardot, Sofiane Zermani, Joseph Beddelem, Astrid Whettnall, Bakary Diombera, Alka Matewa, Rabie Kati, Brice Bexter, فیلم برداری شده. برای دانلود فیلم The Wages of Fear 2024 بهتره بدونین که محصول کشور بلژیک, فرانسه, هستش و زبان اصلی فیلم فرانسوی, هست.

داستان این فیلم درباره برای جلوگیری از یک انفجار مرگبار، یک تیم غیرقانونی 24 ساعت فرصت دارند تا دو کامیون پر از نیتروگلیسیرین را از طریق یک بیابان پر از خطر عبور دهند..... در نهایت با توجه به امتیاز که از سایت IMDB کسب کرده اگر علاقه مند دانلود فیلم سینمایی The Wages of Fear 2024 بدون سانسور با زیرنویس فارسی هستید، ما در سایت پینک فیلم لینک های دانلود فیلم The Wages of Fear 2024 رو بصورت دوبله فارسی و یا با زیرنویس فارسی چسبیده یا به زبان اصلی برای شما یکجا جمع آوری کردیم که برای دانلود این فیلم سینمایی و مشاهده لینک های دانلود به آخر همین صفحه اسکرول کنید.

محصول سال :
2024
به کارگردانی :
بازیگران برجسته :
Franck Gastambide Alban Lenoir Ana Girardot Sofiane Zermani Joseph Beddelem Astrid Whettnall Bakary Diombera Alka Matewa Rabie Kati Brice Bexter
در ژانرهای :
اکشن هیجان انگیز
محصول کشور :
بلژیک فرانسه
با امتیازات :
به زبان (های) :
فرانسوی
با رده سنی :
N/A
خلاصه داستان :

برای جلوگیری از یک انفجار مرگبار، یک تیم غیرقانونی 24 ساعت فرصت دارند تا دو کامیون پر از نیتروگلیسیرین را از طریق یک بیابان پر از خطر عبور دهند....

🌸 دانلود فیلم The Wages of Fear 2024

The Wages of Fear 2024 (به انگلیسی: The Wages of Fear) یک فیلم اکشن و محصول 2024 کشور بلژیک, فرانسه, بوده و شما میتوانید برای دانلود فیلم The Wages of Fear 2024 دوبله فارسی روی لینک هایی که برای دانلود در صفحه می بینید اقدام کنید. داستان فیلم به این صورت هست که برای جلوگیری از یک انفجار مرگبار، یک تیم غیرقانونی 24 ساعت فرصت دارند تا دو کامیون پر از نیتروگلیسیرین را از طریق یک بیابان پر از خطر عبور دهند.....

این فیلم به کارگردانی Julien Leclercq, ساخته شده‌ است. برای دانلود مستقیم The Wages of Fear 2024 یا دانلود دوبله فارسی فیلم The Wages of Fear 2024 تنها کافیست کیفیت فیلم مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه دانلود را بزنید. فیلم ‌نامه این فیلم را Franck Gastambide, Alban Lenoir, Ana Girardot, Sofiane Zermani, Joseph Beddelem, Astrid Whettnall, Bakary Diombera, Alka Matewa, Rabie Kati, Brice Bexter, نوشته ‌اند. همچنین اگر قصد دانلود The Wages of Fear 2024 زیرنویس فارسی با کیفیت 480p را دارید روی کیفیت مورد نظر کلیک کنید.

بازیگران Franck Gastambide, Alban Lenoir, Ana Girardot, Sofiane Zermani, Joseph Beddelem, Astrid Whettnall, Bakary Diombera, Alka Matewa, Rabie Kati, Brice Bexter, در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. نسخه های دیگری از این فیلم هم مانند دانلود فیلم سینمایی The Wages of Fear 2024 دوبله فارسی در پینک فیلم موجود هستند و تنها کافیست بر روی گزینه دانلود فیلم The Wages of Fear 2024 کلیک کنید. همچنین اگر قصد دانلود The Wages of Fear 2024 720p را هم دارید پینک فیلم بهترین مکانی هست که میتوانید از آن برای دانلود فیلم استفاده نمایید.

رده سنی فیلم The Wages of Fear 2024 N/A بوده و قبل از دانلود فیلم The Wages of Fear 2024 باید گفت تماشای این فیلم برای افراد زیر N/A سال مناسب نیست! این فیلم در ژانرهای اکشن, هیجان انگیز, بوده و محصول کشور بلژیک, فرانسه, هست. زبان اصلی فیلم The Wages of Fear 2024 فرانسوی, بوده ولی ما در پینک فیلم دانلود فیلم The Wages of Fear 2024 دوبله فارسی را هم برای شما امکان پذیر کردیم. اگر قصد دانلود فیلم The Wages of Fear 2024 را دارید باید این را هم اضافه کنیم که امتیار IMDB فیلم The Wages of Fear 2024 از 10 می باشد.

برای جلوگیری از یک انفجار مرگبار، یک تیم غیرقانونی 24 ساعت فرصت دارند تا دو کامیون پر از نیتروگلیسیرین را از طریق یک بیابان پر از خطر عبور دهند....
در محله‌ای نزدیک به یک اردوگاه پناهندگان، یک چاه نفت به طور غیرمنتظره‌ای آتش می‌گیرد و زندگی مردم در این منطقه به خطر می‌افتد. تنها راه نجات از فاجعه، منفجر کردن چاه در 24 ساعت آینده است.
مزد ترس؛ فیلمی فرانسوی اکشن مهیج به کارگردانی ژولین لکلرک است. پس از آتش گرفتن یک چاه نفت در نزدیکی اردوگاه پناهندگان، برای جلوگیری از یک حادثه مرگبار، گروهی از افراد در ازای دریافت مبلغ زیادی پول قبول می‌کنند تا دو کامیون حاوی نیتروگلیسیرین را برای منفجر کردن چاه نفت در کمتر از 24 ساعت به مقصد برسانند اما…
با آتش گرفتن یک چاه نفت در نزدیکی اردوگاه پناهندگان، جان آن ها به خطر می افتد و تنها راه جلوگیری از فاجعه، منفجر کردن چاه در 24 ساعت آینده است. تیمی از یک نیروگاه برق در هشتصد کیلومتری چاه باید دویست کیلوگرم مواد منفجره را با دو کامیون به آنجا برسانند و فقط 20 ساعت زمان دارند.

جهت دانلود فیلم The Wages of Fear 2024 دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من اخیرا Magician (1977) را - که در یوتیوب به صورت رایگان قابل دسترسی است - و The Wages of Fear را یکی پس از دیگری تماشا کرده ام. آنها دو موجود کاملاً متفاوت هستند، بنابراین بررسی در اینجا واقعاً بیهوده است.

من در هر صورت می‌توانم به تنهایی در The Wages of Fear شرکت کنم، با این حال می‌خواهم چند چیز را مطرح کنم که به شدت مرا آزار داد:

1. پلیس مرده بیرون از خانه سرپرست فرد دراز کشیده بود: واقعا؟ شما افسران مختلف پلیس را می کشید و به سادگی اجساد آنها را خارج از کنترل رها می کنید؟ شما حتی از پنهان کردن سریع بدن آنها دور از چشم آزار نمی دهید؟!

2. انفجار قوطی در مزرعه مستقر در خورشید: الکس احتمالاً یک استاد مواد منفجره است، با این حال او به سادگی یک قوطی نیترو را در فضای باز رها می‌کند تا هر کسی بتواند آن را زیر پا بگذارد و یک انفجار بزرگ ایجاد کند؟!

br/> 3. آخرین توبه توسط فرد: بدیهی است که کامیون می توانست بدون حضور کسی روی صندلی راننده در آتش پرتاب شود. این آخرین توبه دقیقاً ضروری نبود، اما به وضوح برای تأثیر عاطفی به پایان رسیده بود، تا به فرد بهبودی با الکس بدهد.

آخرین و نه کم اهمیت ترین، من همچنان درگیر مقداری بودم که به نظر می رسد فرانک گاستامباید بود. تیری آنری باش! غیر طبیعی.

جهت دانلود فیلم The Wages of Fear 2024 دوبله فارسی و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"سکانس اکشن" اصلی، دو لانکراس توسط یک کامیون با مسلسل به دنبال آنها می گردد.

این صحنه نشان می دهد که رئیس هیچ سرنخی در مورد نحوه سازماندهی فعالیت ندارد. گروه بندی چیزی ندارد. سپس یک رابطه جنسی کاملاً نامناسب شبیه سازی شده که به معنای واقعی کلمه هیچ کمکی به داستان نمی کند. (علاوه بر این، من یک لحظه جنسی مناسب را دوست دارم.) در حال حاضر از خودم می پرسم. خانمی در «مزد ترس». خوب، ما در سن بیداری هستیم، شاید باید باشد. من تقریباً 4:26 دقیقه تعقیب هستم. (!)

شما باید فکر دیوانه وار و احمقانه را در مورد بازسازی احتمالاً بهترین نمونه در تاریخ فیلم بسازید. سلام نتفلیکس؟ آیا تکراری عجیب از «کازابلانکا» می‌کنید؟

پس از 6 دقیقه، ما در حال حاضر در یک فلاش بک هستیم و بدیهی است که به یک فیلم محیطی گذرا فرانسوی-عربی رسیده‌ایم.

همه چیز مملو از انواع جنایی کوچک کلیشه ای یا چیزی در این زمینه است. خاموشش میکنم