دانلود فیلم Windcatcher 2024

دانلود فیلم Windcatcher 2024 با زیرنویس فارسی

قبل از دانلود فیلم Windcatcher 2024 بهتره یک سری اطلاعات در مورد این فیلم بهتون بدیم. فیلم Windcatcher سال 2024 منتشر شده که در ژانرهای کمدی, درام, خانوادگی, فیلم تلویزیونی, میشه قرارش داد. این فیلم به کارگردانی Tanith Glynn-Maloney, با حضور بازیگرانی مثل Lennox Monaghan, Coco Greenstone, Lisa Maza, Max Turner, Ngali Shaw, Jessica Mauboy, Pia Miranda, Marta Kaczmarek, Jessica McNamee, Kelton Pell, فیلم برداری شده. برای دانلود فیلم Windcatcher 2024 بهتره بدونین که محصول کشور استرالیا, هستش و زبان اصلی فیلم انگلیسی, هست.

داستان این فیلم درباره پسر ده ساله‌ای از بومیان استرالیا به همراه دوستانش در کارناوال مدرسه تلاش می‌کنند تا با قلدرها مقابله کرده و به قهرمانان تبدیل شوند.. در نهایت با توجه به امتیاز که از سایت IMDB کسب کرده اگر علاقه مند دانلود فیلم سینمایی Windcatcher 2024 بدون سانسور با زیرنویس فارسی هستید، ما در سایت پینک فیلم لینک های دانلود فیلم Windcatcher 2024 رو بصورت دوبله فارسی و یا با زیرنویس فارسی چسبیده یا به زبان اصلی برای شما یکجا جمع آوری کردیم که برای دانلود این فیلم سینمایی و مشاهده لینک های دانلود به آخر همین صفحه اسکرول کنید.

محصول سال :
2024
به کارگردانی :
بازیگران برجسته :
Lennox Monaghan Coco Greenstone Lisa Maza Max Turner Ngali Shaw Jessica Mauboy Pia Miranda Marta Kaczmarek Jessica McNamee Kelton Pell
در ژانرهای :
کمدی درام خانوادگی فیلم تلویزیونی
محصول کشور :
استرالیا
با امتیازات :
به زبان (های) :
انگلیسی
با رده سنی :
N/A
خلاصه داستان :

پسر ده ساله‌ای از بومیان استرالیا به همراه دوستانش در کارناوال مدرسه تلاش می‌کنند تا با قلدرها مقابله کرده و به قهرمانان تبدیل شوند.

🌸 دانلود فیلم Windcatcher 2024

Windcatcher 2024 (به انگلیسی: Windcatcher) یک فیلم کمدی و محصول 2024 کشور استرالیا, بوده و شما میتوانید برای دانلود فیلم Windcatcher 2024 دوبله فارسی روی لینک هایی که برای دانلود در صفحه می بینید اقدام کنید. داستان فیلم به این صورت هست که پسر ده ساله‌ای از بومیان استرالیا به همراه دوستانش در کارناوال مدرسه تلاش می‌کنند تا با قلدرها مقابله کرده و به قهرمانان تبدیل شوند..

این فیلم به کارگردانی Tanith Glynn-Maloney, ساخته شده‌ است. برای دانلود مستقیم Windcatcher 2024 یا دانلود دوبله فارسی فیلم Windcatcher 2024 تنها کافیست کیفیت فیلم مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه دانلود را بزنید. فیلم ‌نامه این فیلم را Lennox Monaghan, Coco Greenstone, Lisa Maza, Max Turner, Ngali Shaw, Jessica Mauboy, Pia Miranda, Marta Kaczmarek, Jessica McNamee, Kelton Pell, نوشته ‌اند. همچنین اگر قصد دانلود Windcatcher 2024 زیرنویس فارسی با کیفیت 480p را دارید روی کیفیت مورد نظر کلیک کنید.

بازیگران Lennox Monaghan, Coco Greenstone, Lisa Maza, Max Turner, Ngali Shaw, Jessica Mauboy, Pia Miranda, Marta Kaczmarek, Jessica McNamee, Kelton Pell, در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. نسخه های دیگری از این فیلم هم مانند دانلود فیلم سینمایی Windcatcher 2024 دوبله فارسی در پینک فیلم موجود هستند و تنها کافیست بر روی گزینه دانلود فیلم Windcatcher 2024 کلیک کنید. همچنین اگر قصد دانلود Windcatcher 2024 720p را هم دارید پینک فیلم بهترین مکانی هست که میتوانید از آن برای دانلود فیلم استفاده نمایید.

رده سنی فیلم Windcatcher 2024 N/A بوده و قبل از دانلود فیلم Windcatcher 2024 باید گفت تماشای این فیلم برای افراد زیر N/A سال مناسب نیست! این فیلم در ژانرهای کمدی, درام, خانوادگی, فیلم تلویزیونی, بوده و محصول کشور استرالیا, هست. زبان اصلی فیلم Windcatcher 2024 انگلیسی, بوده ولی ما در پینک فیلم دانلود فیلم Windcatcher 2024 دوبله فارسی را هم برای شما امکان پذیر کردیم. اگر قصد دانلود فیلم Windcatcher 2024 را دارید باید این را هم اضافه کنیم که امتیار IMDB فیلم Windcatcher 2024 از 10 می باشد.

پسر ده ساله‌ای از بومیان استرالیا به همراه دوستانش در کارناوال مدرسه تلاش می‌کنند تا با قلدرها مقابله کرده و به قهرمانان تبدیل شوند.
یک پسر ده ساله به همراه دوستانش سعی می کنند در جشن مدرسه قلدرها را شکست دهند و به عنوان قهرمان شناخته شوند و ...
بادگیر یک پسر ده ساله بومی و دوستانش سعی می کنند در کارناوال مدرسه قلدرها را شکست دهند و قهرمان شوند...