دانلود سریال A Gentleman in Moscow 2024

دانلود سریال A Gentleman in Moscow 2024 با زیرنویس فارسی

قبل از دانلود سریال A Gentleman in Moscow 2024 بهتره یک سری اطلاعات در مورد این سریال بهتون بدیم. سریال A Gentleman in Moscow سال 2024 منتشر شده که در ژانرهای درام, میشه قرارش داد. این سریال با حضور بازیگرانی مثل Ewan McGregor, Mary Elizabeth Winstead, Alexa Goodall, Jonny Harris, Fehinti Balogun, Marcus Hodson, فیلمبرداری شده. برای دانلود سریال A Gentleman in Moscow 2024 بهتره بدونین که محصول کشور بریتانیا, هستش و زبان اصلی سریال انگلیسی, هست.

داستان این سریال درباره در سال 1922، کنت روستوف خود را در مسکو و در سمت اشتباه تاریخ می بیند. حزب کمونیست موافقت می کند که او زنده بماند، اما او هرگز اجازه ندارد تا روزی که می میرد پایش را بیرون از هتل متروپل بگذارد.. در نهایت با توجه به امتیاز که از سایت IMDB کسب کرده اگر علاقه مند دانلود سریال A Gentleman in Moscow 2024 هستید، ما در سایت پینک سریال لینک های دانلود سریال A Gentleman in Moscow 2024 رو بصورت دوبله فارسی و یا با زیرنویس فارسی چسبیده یا به زبان اصلی برای شما یکجا جمع آوری کردیم که برای دانلود این سریال و مشاهده لینک های دانلود به آخر همین صفحه اسکرول کنید.

ژانر :
درام
محصول سال :
2024
بازیگران برجسته :
Ewan McGregor Mary Elizabeth Winstead Alexa Goodall Jonny Harris Fehinti Balogun Marcus Hodson
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
8
زمان هر قسمت :
دقیقه
محصول کشور :
بریتانیا
وضعیت پخش :
Returning Series
به زبان :
انگلیسی
زمان پخش قسمت بدی :
10.فروردین 1403
خلاصه داستان :

در سال 1922، کنت روستوف خود را در مسکو و در سمت اشتباه تاریخ می بیند. حزب کمونیست موافقت می کند که او زنده بماند، اما او هرگز اجازه ندارد تا روزی که می میرد پایش را بیرون از هتل متروپل بگذارد.

امتیاز :

🌸 دانلود سریال A Gentleman in Moscow 2024

A Gentleman in Moscow 2024 (به انگلیسی: A Gentleman in Moscow) یک سریال درام و محصول 2024 کشور بریتانیا, بوده و شما میتوانید برای دانلود سریال A Gentleman in Moscow 2024 دوبله فارسی روی لینک هایی که برای دانلود در صفحه می بینید اقدام کنید. داستان سریال به این صورت هست که در سال 1922، کنت روستوف خود را در مسکو و در سمت اشتباه تاریخ می بیند. حزب کمونیست موافقت می کند که او زنده بماند، اما او هرگز اجازه ندارد تا روزی که می میرد پایش را بیرون از هتل متروپل بگذارد..

این سریال در 1 فصل ساخته شده که هر فصل 8 قسمت میباشد. برای دانلود مستقیم A Gentleman in Moscow 2024 یا دانلود دوبله فارسی سریال A Gentleman in Moscow 2024 تنها کافیست کیفیت سریال مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه دانلود را بزنید. سریال ‌نامه این سریال را Ewan McGregor, Mary Elizabeth Winstead, Alexa Goodall, Jonny Harris, Fehinti Balogun, Marcus Hodson, نوشته ‌اند. همچنین اگر قصد دانلود A Gentleman in Moscow 2024 زیرنویس فارسی با کیفیت 480p را دارید روی کیفیت مورد نظر کلیک کنید.

بازیگران Ewan McGregor, Mary Elizabeth Winstead, Alexa Goodall, Jonny Harris, Fehinti Balogun, Marcus Hodson, در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند. نسخه های دیگری از این سریال هم مانند دانلود سریال سینمایی A Gentleman in Moscow 2024 دوبله فارسی در پینک سریال موجود هستند و تنها کافیست بر روی گزینه دانلود سریال A Gentleman in Moscow 2024 کلیک کنید. همچنین اگر قصد دانلود A Gentleman in Moscow 2024 720p را هم دارید پینک سریال بهترین مکانی هست که میتوانید از آن برای دانلود سریال استفاده نمایید.

رده سنی سریال A Gentleman in Moscow 2024 N/A بوده و قبل از دانلود سریال A Gentleman in Moscow 2024 باید گفت تماشای این سریال برای افراد زیر N/A سال مناسب نیست! این سریال در ژانرهای درام, بوده و محصول کشور بریتانیا, هست. زبان اصلی سریال A Gentleman in Moscow 2024 انگلیسی, بوده ولی ما در پینک سریال دانلود سریال A Gentleman in Moscow 2024 دوبله فارسی را هم برای شما امکان پذیر کردیم. اگر قصد دانلود سریال A Gentleman in Moscow 2024 را دارید باید این را هم اضافه کنیم که امتیار IMDB سریال A Gentleman in Moscow 2024 از 10 می باشد.

در سال 1922، کنت روستوف خود را در مسکو و در سمت اشتباه تاریخ می بیند. حزب کمونیست موافقت می کند که او زنده بماند، اما او هرگز اجازه ندارد تا روزی که می میرد پایش را بیرون از هتل متروپل بگذارد.
یک اشراف‌زاده روسی به نام کنت الکساندر ایلیچ روستوف، پس از انقلاب روسیه، در دادگاه بلشویک محاکمه شده و به حبس خانگی در یک هتل بزرگ در مسکو محکوم می‌شود، جایی که الکساندر بدون توجه به دنیای بیرون، ارزش واقعی دوستی، خانواده و عشق را کشف می‌کند و…
یک اشراف روسی از مرگ در امان می ماند و در حبس خانگی قرار می گیرد در حالی که انقلاب بلشویکی پیش از او جریان دارد.
مجازات مرگ یک اشراف زاده روسی تبدیل به بازداشت خانگی در اتاق یک هتل می شود؛ بازداشتی که دهه ها طول می کشد و در طی آن انقلاب بلشویک به ثمر می رسد.

جهت دانلود سریال A Gentleman in Moscow 2024 با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من به این موضوع می پردازم که آیا سازنده حتی در هر مقطعی به روسیه رفته است، از نظر تاریخی و اجتماعی این نمایش تا حدودی دقیق نیست. به هر حال فوق العاده شایان ستایش است با فرض اینکه شما همه اینها را نادیده بگیرید! من کتاب را نخوانده‌ام، هنوز در گروه بازیگران و احساس شرکت می‌کنم. این یک ایده عالی است که در یک مسافرخانه (در کنار بی توجهی گمان می‌کنم) گرفتار شوید و جریان‌های جذابی از نوع وس اندرسون داشته باشید. با این حال، از نظر سیاسی ما باید به نفع طبقه ثروتمند تباه شده باشیم؟ آیا سازنده فرض می‌کند که رومانوف‌ها و راسپوتین‌ها قهرمان بوده‌اند؟ برای صریح بودن این قطعه از آن، به نظرم من از شرکت در این کار کاملاً در سطح رویاپردازی شوکه شدم. هر کسی که بینش زیادی در مورد ناراحتی داشته باشد، از ستمگران حمایت نمی کند (وای)