دانلود سریال Big Mood 2024

دانلود سریال Big Mood 2024 با زیرنویس فارسی

قبل از دانلود سریال Big Mood 2024 بهتره یک سری اطلاعات در مورد این سریال بهتون بدیم. سریال Big Mood سال 2024 منتشر شده که در ژانرهای کمدی, میشه قرارش داد. این سریال با حضور بازیگرانی مثل Nicola Coughlan, Lydia West, Niamh Cusack, Luke Fetherston, Kate Fleetwood, Rebecca Lowman, Sally Phillips, David Mumeni, فیلمبرداری شده. برای دانلود سریال Big Mood 2024 بهتره بدونین که محصول کشور بریتانیا, هستش و زبان اصلی سریال انگلیسی, هست.

داستان این سریال درباره مجموعه ای از رویدادهای آشفته، دوستی ده ساله مگی و ادی را در معرض آزمایش قرار می دهد. با بازگشت ناخواسته اختلال دوقطبی مگی، ادی شروع به این سؤال می کند که آیا این دوستی واقعاً به نفع آنها است یا خیر و .... در نهایت با توجه به امتیاز که از سایت IMDB کسب کرده اگر علاقه مند دانلود سریال Big Mood 2024 هستید، ما در سایت پینک سریال لینک های دانلود سریال Big Mood 2024 رو بصورت دوبله فارسی و یا با زیرنویس فارسی چسبیده یا به زبان اصلی برای شما یکجا جمع آوری کردیم که برای دانلود این سریال و مشاهده لینک های دانلود به آخر همین صفحه اسکرول کنید.

ژانر :
کمدی
محصول سال :
2024
بازیگران برجسته :
Nicola Coughlan Lydia West Niamh Cusack Luke Fetherston Kate Fleetwood Rebecca Lowman Sally Phillips David Mumeni
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
6
زمان هر قسمت :
دقیقه
محصول کشور :
بریتانیا
وضعیت پخش :
Returning Series
به زبان :
انگلیسی
زمان پخش قسمت بدی :
09.فروردین 1403
خلاصه داستان :

مجموعه ای از رویدادهای آشفته، دوستی ده ساله مگی و ادی را در معرض آزمایش قرار می دهد. با بازگشت ناخواسته اختلال دوقطبی مگی، ادی شروع به این سؤال می کند که آیا این دوستی واقعاً به نفع آنها است یا خیر و ...

امتیاز :

🌸 دانلود سریال Big Mood 2024

Big Mood 2024 (به انگلیسی: Big Mood) یک سریال کمدی و محصول 2024 کشور بریتانیا, بوده و شما میتوانید برای دانلود سریال Big Mood 2024 دوبله فارسی روی لینک هایی که برای دانلود در صفحه می بینید اقدام کنید. داستان سریال به این صورت هست که مجموعه ای از رویدادهای آشفته، دوستی ده ساله مگی و ادی را در معرض آزمایش قرار می دهد. با بازگشت ناخواسته اختلال دوقطبی مگی، ادی شروع به این سؤال می کند که آیا این دوستی واقعاً به نفع آنها است یا خیر و ....

این سریال در 1 فصل ساخته شده که هر فصل 6 قسمت میباشد. برای دانلود مستقیم Big Mood 2024 یا دانلود دوبله فارسی سریال Big Mood 2024 تنها کافیست کیفیت سریال مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه دانلود را بزنید. سریال ‌نامه این سریال را Nicola Coughlan, Lydia West, Niamh Cusack, Luke Fetherston, Kate Fleetwood, Rebecca Lowman, Sally Phillips, David Mumeni, نوشته ‌اند. همچنین اگر قصد دانلود Big Mood 2024 زیرنویس فارسی با کیفیت 480p را دارید روی کیفیت مورد نظر کلیک کنید.

بازیگران Nicola Coughlan, Lydia West, Niamh Cusack, Luke Fetherston, Kate Fleetwood, Rebecca Lowman, Sally Phillips, David Mumeni, در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند. نسخه های دیگری از این سریال هم مانند دانلود سریال سینمایی Big Mood 2024 دوبله فارسی در پینک سریال موجود هستند و تنها کافیست بر روی گزینه دانلود سریال Big Mood 2024 کلیک کنید. همچنین اگر قصد دانلود Big Mood 2024 720p را هم دارید پینک سریال بهترین مکانی هست که میتوانید از آن برای دانلود سریال استفاده نمایید.

رده سنی سریال Big Mood 2024 N/A بوده و قبل از دانلود سریال Big Mood 2024 باید گفت تماشای این سریال برای افراد زیر N/A سال مناسب نیست! این سریال در ژانرهای کمدی, بوده و محصول کشور بریتانیا, هست. زبان اصلی سریال Big Mood 2024 انگلیسی, بوده ولی ما در پینک سریال دانلود سریال Big Mood 2024 دوبله فارسی را هم برای شما امکان پذیر کردیم. اگر قصد دانلود سریال Big Mood 2024 را دارید باید این را هم اضافه کنیم که امتیار IMDB سریال Big Mood 2024 از 10 می باشد.

مجموعه ای از رویدادهای آشفته، دوستی ده ساله مگی و ادی را در معرض آزمایش قرار می دهد. با بازگشت ناخواسته اختلال دوقطبی مگی، ادی شروع به این سؤال می کند که آیا این دوستی واقعاً به نفع آنها است یا خیر و ...

جهت دانلود سریال Big Mood 2024 با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من با این سلب مسئولیت شروع می کنم که به هیچ وجه این نمایش را طنز نمی دانم. من نیکولا کوگلان را دوست دارم و فکر می‌کردم که او در این زمینه نیز مانند لیدیا وست بی‌نقص است - از تماشای شخصیت‌ها در کاوش 30 سالگی، رفاه و معاشرتشان لذت بردم. در هر صورت، به طور کلی احساس می کرد که یک تکه افزایش یافته است. من دوست دارم که مبتنی بر همنشینی بود و موضوعات مهمی مانند رفاه عاطفی را مورد بحث قرار می داد و به آزاردهنده های جنسی حمله می کرد، اما به این مسائل مهم توجه زیادی نداشت و از گذشته گذشت.

من ارزش قائل بودم. ساده بودن، با این حال چیزی در مورد نمایش تکه تکه به نظر می رسد - من از مشاهده حالت بزرگ ذهن لذت بردم، اما از نقطه تمرکز مبهم هستم و در حالت ایده آل، اگر فصل دیگری وجود داشته باشد، آرزو می کنم که تنظیم بیشتری داشته باشد.