دانلود سریال Into The Ring 2020 (یادبودها)

دانلود سریال یادبودها 2020 با زیرنویس فارسی

قبل از دانلود سریال یادبودها 2020 بهتره یک سری اطلاعات در مورد این سریال بهتون بدیم. سریال Into The Ring سال 2020 منتشر شده که در ژانرهای کمدی, جنگی و سیاسی, میشه قرارش داد. این سریال با حضور بازیگرانی مثل Nana, Park Sung-hoon, Yoo Da-in, Han Jun-woo, Oh Dong-min, Bae Hae-seon, Ahn Nae-sang, Shin Do-hyun, Seo Jin-won, Ahn Kil-kang, فیلمبرداری شده. برای دانلود سریال Into The Ring 2020 بهتره بدونین که محصول کشور کره (جمهوری), هستش و زبان اصلی سریال کره ای, هست.

داستان این سریال درباره داستان میان دو فرد با اخلاقیات متفاوت است. یکی از آنها افسر درجه داری است که به خاطر توانایی های زیاد و قدرت خارق العاده اش لقب مرد شماره یک خوش تیپ را گرفته اما به خاطر اخلاق بدش به جای دوست دشمنان زیادی دارد. در مقابل فرد دیگری به نام گو سه که وضع مالی و تحصیلی خاصی نداشته و هیچ وقت نتوانسته در کاری به جایی برسد اما به خوشنامی و مهربانی از او یاد می شود. در نهایت با توجه به امتیاز 7.3/10 که از سایت IMDB کسب کرده اگر علاقه مند دانلود سریال Into The Ring 2020 هستید، ما در سایت پینک سریال لینک های دانلود سریال یادبودها 2020 رو بصورت دوبله فارسی و یا با زیرنویس فارسی چسبیده یا به زبان اصلی برای شما یکجا جمع آوری کردیم که برای دانلود این سریال و مشاهده لینک های دانلود به آخر همین صفحه اسکرول کنید.

ژانر :
کمدی جنگی و سیاسی
محصول سال :
2020
بازیگران برجسته :
Nana Park Sung-hoon Yoo Da-in Han Jun-woo Oh Dong-min Bae Hae-seon Ahn Nae-sang Shin Do-hyun Seo Jin-won Ahn Kil-kang
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
32
زمان هر قسمت :
35 دقیقه
محصول کشور :
کره (جمهوری)
وضعیت پخش :
Ended
به زبان :
کره ای
زمان پخش قسمت بدی :
11.تیر 1399
خلاصه داستان :

داستان میان دو فرد با اخلاقیات متفاوت است. یکی از آنها افسر درجه داری است که به خاطر توانایی های زیاد و قدرت خارق العاده اش لقب مرد شماره یک خوش تیپ را گرفته اما به خاطر اخلاق بدش به جای دوست دشمنان زیادی دارد. در مقابل فرد دیگری به نام گو سه که وضع مالی و تحصیلی خاصی نداشته و هیچ وقت نتوانسته در کاری به جایی برسد اما به خوشنامی و مهربانی از او یاد می شود

امتیاز :
7.3/10
IMDb
7.3/10

🌸 دانلود سریال یادبودها 2020

یادبودها 2020 (به انگلیسی: Into The Ring) یک سریال کمدی و محصول 2020 کشور کره (جمهوری), بوده و شما میتوانید برای دانلود سریال یادبودها 2020 دوبله فارسی روی لینک هایی که برای دانلود در صفحه می بینید اقدام کنید. داستان سریال به این صورت هست که داستان میان دو فرد با اخلاقیات متفاوت است. یکی از آنها افسر درجه داری است که به خاطر توانایی های زیاد و قدرت خارق العاده اش لقب مرد شماره یک خوش تیپ را گرفته اما به خاطر اخلاق بدش به جای دوست دشمنان زیادی دارد. در مقابل فرد دیگری به نام گو سه که وضع مالی و تحصیلی خاصی نداشته و هیچ وقت نتوانسته در کاری به جایی برسد اما به خوشنامی و مهربانی از او یاد می شود.

این سریال در 1 فصل ساخته شده که هر فصل 32 قسمت میباشد. برای دانلود مستقیم یادبودها 2020 یا دانلود دوبله فارسی سریال Into The Ring 2020 تنها کافیست کیفیت سریال مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه دانلود را بزنید. سریال ‌نامه این سریال را Nana, Park Sung-hoon, Yoo Da-in, Han Jun-woo, Oh Dong-min, Bae Hae-seon, Ahn Nae-sang, Shin Do-hyun, Seo Jin-won, Ahn Kil-kang, نوشته ‌اند. همچنین اگر قصد دانلود یادبودها 2020 زیرنویس فارسی با کیفیت 480p را دارید روی کیفیت مورد نظر کلیک کنید.

بازیگران Nana, Park Sung-hoon, Yoo Da-in, Han Jun-woo, Oh Dong-min, Bae Hae-seon, Ahn Nae-sang, Shin Do-hyun, Seo Jin-won, Ahn Kil-kang, در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند. نسخه های دیگری از این سریال هم مانند دانلود سریال سینمایی یادبودها 2020 دوبله فارسی در پینک سریال موجود هستند و تنها کافیست بر روی گزینه دانلود سریال یادبودها 2020 کلیک کنید. همچنین اگر قصد دانلود Into The Ring 2020 720p را هم دارید پینک سریال بهترین مکانی هست که میتوانید از آن برای دانلود سریال استفاده نمایید.

رده سنی سریال یادبودها 2020 N/A بوده و قبل از دانلود سریال یادبودها 2020 باید گفت تماشای این سریال برای افراد زیر N/A سال مناسب نیست! این سریال در ژانرهای کمدی, جنگی و سیاسی, بوده و محصول کشور کره (جمهوری), هست. زبان اصلی سریال یادبودها 2020 کره ای, بوده ولی ما در پینک سریال دانلود سریال یادبودها 2020 دوبله فارسی را هم برای شما امکان پذیر کردیم. اگر قصد دانلود سریال Into The Ring 2020 را دارید باید این را هم اضافه کنیم که امتیار IMDB سریال یادبودها 2020 7.3/10 از 10 می باشد.

داستان میان دو فرد با اخلاقیات متفاوت است. یکی از آنها افسر درجه داری است که به خاطر توانایی های زیاد و قدرت خارق العاده اش لقب مرد شماره یک خوش تیپ را گرفته اما به خاطر اخلاق بدش به جای دوست دشمنان زیادی دارد. در مقابل فرد دیگری به نام گو سه که وضع مالی و تحصیلی خاصی نداشته و هیچ وقت نتوانسته در کاری به جایی برسد اما به خوشنامی و مهربانی از او یاد می شود
سئو گوگ میونگ (Park Sung-Hoon) افسر درجه پنج سرسخت و مستقلیست که بخاطر توانایی اش در انجام دادن هم زمان چندکار ، لقب “مرد شماره یک خوش تیپ” را گرفته است ، اما متاسفانه اخلاق بد او باعث شده که تعداد دشمنانش از دوستانش بیشتر باشد و همچنین لقب “لوسیفر بزرگ” را به خود اختصاص بدهد . از طرفی گو سه را (Nana) که از وضعیت مالی و تحصیلات پایینی برخورد دار هست و در تمامی حوزه های کاری که قبلا شرکت کرده شکست خورده ، با کارهای پاره وقت اوضاع خود را میگذراند ، اما با وجود همه این مسائل او لقب “ملکه شکایات مدنی” را از مردم گرفته چراکه به دلیل فیلمبرداری مداوم از شکایات مدنی در اداره محلی خود مشهور است . زندگی او با اعلامیه نمایندگی شورای مردم دچار تغییر میشود و…
یک شخصیت زاده خاک، به جای یافتن شغل و مجازات سیاستمداران سرکش با یک مقام نخبه، پیوستن به سیاست را انتخاب می کند.

جهت دانلود سریال Into The Ring 2020 (یادبودها) با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من به ندرت کمدی های سبک دل را تماشا می کنم، اما این کاملاً وجود ندارد. این نیز در مورد مسائل دولتی و باقی ماندن با استانداردهای شما و اینکه شما هستید.

این احساسات موضوع قابل توجهی نیست. چیزی که واقعاً مرا جذب کرد، تصویربرداری گسترده است. من یک عکاس هستم، بنابراین بر اساس دیدگاه دیگری مزیت خود را حفظ کردم. خوب، بدون شک، طنز و مسائل قانونی نزدیک آن نیز.

نام شخصیت اصلی در کره ای شبیه گودزیلا است. علاوه بر این، در مغز قانونگذاران مختلف او یک جانور است. یک کارمند دولتی سرسخت و در تعقیب عدالت. او با یک کارمند شهر سخت‌گیر، وفادار و مبتکر مطابقت دارد.

نه، آنها در هر مبارزه پیروز نمی‌شوند. در هر صورت، دوره هر چالش مطمئناً سرگرم کننده بود. علاوه بر این، برنامه‌های بسیار خوبی نیز وجود دارد، شخصیت‌های پشتیبان مانند جوان، خانم‌های جوان نگهبان، 2 همراه ثابت قدم او، و 3 سیاستمدار سه‌گانه.

اما اعتبار باید به سرگرم کننده اصلی داده شود. او یک حضور خاص، جذابیت، درخشش و .....پناهی دارد که بی زحمت و منظم و منظم صفحه نمایش (و شغلش) را پر می کند. همچنین، این پوزخند و نیشخند کاملاً غیرقابل مقاومت است.