دانلود سریال Little Fires Everywhere 2020 (آتش سوزی کوچک در همه جا)

دانلود سریال آتش سوزی کوچک در همه جا 2020 با زیرنویس فارسی

قبل از دانلود سریال آتش سوزی کوچک در همه جا 2020 بهتره یک سری اطلاعات در مورد این سریال بهتون بدیم. سریال Little Fires Everywhere سال 2020 منتشر شده که در ژانرهای درام, میشه قرارش داد. این سریال با حضور بازیگرانی مثل Reese Witherspoon, Kerry Washington, Megan Stott, Lexi Underwood, Joshua Jackson, Rosemarie DeWitt, Jordan Elsass, Gavin Lewis, Jade Pettyjohn, Lu Huang, فیلمبرداری شده. برای دانلود سریال Little Fires Everywhere 2020 بهتره بدونین که محصول کشور ایالات متحده آمریکا, هستش و زبان اصلی سریال انگلیسی, هست.

داستان این سریال درباره این مجموعه اقتباسی از رمانی با همین نام، نوشته ی سلست انجی، می باشد.. در نهایت با توجه به امتیاز 7.7/10 که از سایت IMDB کسب کرده اگر علاقه مند دانلود سریال Little Fires Everywhere 2020 هستید، ما در سایت پینک سریال لینک های دانلود سریال آتش سوزی کوچک در همه جا 2020 رو بصورت دوبله فارسی و یا با زیرنویس فارسی چسبیده یا به زبان اصلی برای شما یکجا جمع آوری کردیم که برای دانلود این سریال و مشاهده لینک های دانلود به آخر همین صفحه اسکرول کنید.

ژانر :
درام
محصول سال :
2020
بازیگران برجسته :
Reese Witherspoon Kerry Washington Megan Stott Lexi Underwood Joshua Jackson Rosemarie DeWitt Jordan Elsass Gavin Lewis Jade Pettyjohn Lu Huang
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
8
زمان هر قسمت :
60 دقیقه
محصول کشور :
ایالات متحده آمریکا
وضعیت پخش :
Ended
به زبان :
انگلیسی
زمان پخش قسمت بدی :
28.اسفند 1398
خلاصه داستان :

این مجموعه اقتباسی از رمانی با همین نام، نوشته ی سلست انجی، می باشد.

امتیاز :
7.7/10
IMDb
7.7/10

🌸 دانلود سریال آتش سوزی کوچک در همه جا 2020

آتش سوزی کوچک در همه جا 2020 (به انگلیسی: Little Fires Everywhere) یک سریال درام و محصول 2020 کشور ایالات متحده آمریکا, بوده و شما میتوانید برای دانلود سریال آتش سوزی کوچک در همه جا 2020 دوبله فارسی روی لینک هایی که برای دانلود در صفحه می بینید اقدام کنید. داستان سریال به این صورت هست که این مجموعه اقتباسی از رمانی با همین نام، نوشته ی سلست انجی، می باشد..

این سریال در 1 فصل ساخته شده که هر فصل 8 قسمت میباشد. برای دانلود مستقیم آتش سوزی کوچک در همه جا 2020 یا دانلود دوبله فارسی سریال Little Fires Everywhere 2020 تنها کافیست کیفیت سریال مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه دانلود را بزنید. سریال ‌نامه این سریال را Reese Witherspoon, Kerry Washington, Megan Stott, Lexi Underwood, Joshua Jackson, Rosemarie DeWitt, Jordan Elsass, Gavin Lewis, Jade Pettyjohn, Lu Huang, نوشته ‌اند. همچنین اگر قصد دانلود آتش سوزی کوچک در همه جا 2020 زیرنویس فارسی با کیفیت 480p را دارید روی کیفیت مورد نظر کلیک کنید.

بازیگران Reese Witherspoon, Kerry Washington, Megan Stott, Lexi Underwood, Joshua Jackson, Rosemarie DeWitt, Jordan Elsass, Gavin Lewis, Jade Pettyjohn, Lu Huang, در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند. نسخه های دیگری از این سریال هم مانند دانلود سریال سینمایی آتش سوزی کوچک در همه جا 2020 دوبله فارسی در پینک سریال موجود هستند و تنها کافیست بر روی گزینه دانلود سریال آتش سوزی کوچک در همه جا 2020 کلیک کنید. همچنین اگر قصد دانلود Little Fires Everywhere 2020 720p را هم دارید پینک سریال بهترین مکانی هست که میتوانید از آن برای دانلود سریال استفاده نمایید.

رده سنی سریال آتش سوزی کوچک در همه جا 2020 TV-MA بوده و قبل از دانلود سریال آتش سوزی کوچک در همه جا 2020 باید گفت تماشای این سریال برای افراد زیر TV-MA سال مناسب نیست! این سریال در ژانرهای درام, بوده و محصول کشور ایالات متحده آمریکا, هست. زبان اصلی سریال آتش سوزی کوچک در همه جا 2020 انگلیسی, بوده ولی ما در پینک سریال دانلود سریال آتش سوزی کوچک در همه جا 2020 دوبله فارسی را هم برای شما امکان پذیر کردیم. اگر قصد دانلود سریال Little Fires Everywhere 2020 را دارید باید این را هم اضافه کنیم که امتیار IMDB سریال آتش سوزی کوچک در همه جا 2020 7.7/10 از 10 می باشد.

این مجموعه اقتباسی از رمانی با همین نام، نوشته ی سلست انجی، می باشد.
سرنوشت خانواده ایده‌آل ریچاردسون‌ها با یک مادر و دختر مرموز به هم گره می‌خورد به طوری که که زندگیشان زیر و رو شده و ...
اقتباس از رمان Celeste Ng ، آتش سوزی کوچک در همه جا.
این مجموعه اقتباسی از رمانی با همین نام، نوشته ی سلست انجی، می باشد. داستان اساساً حول سه داستان اصلی در مورد فرزندان سه خانواده مرتبط با خانواده ریچاردسون Richardson است. فرزندانی که هریک از آنها به دلیلی درگیر پرونده‌های حضانت هستند و مادران آنها که عموما از شرایط مادی بدتری برخوردارند، درگیر پس گرفتن آنها هستند...
براساس پرفروش ترین اثر Celeste Ng در سال 2017 ، “آتش سوزی کوچک در همه جا” سرنوشت درهم تنیده و مبهم خانواده ریچاردسون و مادر و دختر غریب را دنبال می کند که زندگی خود را پیش می برند

جهت دانلود سریال Little Fires Everywhere 2020 (آتش سوزی کوچک در همه جا) با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من از زمانی که جدا شده بودم به تماشای این سریال ادامه دادم. اعدام کری واشنگتن مانند نگاه او در طول سریال بود.. دردناک. در آینده از تماشای هر چیزی با او در آن پرهیز خواهم کرد. کار ریس ویترسپون تقریباً تکراری از نقش او در دروغ های کوچک بزرگ بود. اجرای قوی اما غیرقابل تعجب است. از طرفی عالی، یک خط داستانی معقول از یک کتاب قوی بود. برخی از نمایشگاه‌های قهرمان از سرگرمی‌ها/سرگرم‌کنندگان جوان، به‌ویژه پرل، با بازی لکسی آندروود، او یکی از تماشاگران در آینده خواهد بود... برجسته. در واقع، آن طور که من می‌خواهم فکر کنم، سرگرم‌کننده‌های جوان از هر یک از سرگرم‌کننده‌های بزرگ‌تر پیشی گرفتند. با فرض اینکه کری واشنگتن در آن حضور داشته باشد، فصل دوم را مشاهده نمی‌کنم.

جهت دانلود سریال Little Fires Everywhere 2020 (آتش سوزی کوچک در همه جا) با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


کتاب باور نکردنی بود شاید اساسی، هر چند با شکوه. آنها همه چیز را با این سریال به هم ریختند و آن را در مورد مسائلی ساختند که هیچ تاثیری در داستان نداشتند.

شخصیت میا در کتاب خونگرم و ساکت بود. کسی که بتوانید به او اعتماد کنید و به او اعتماد کنید. او نسبت به لکسی متفکر بود و با النا درگیری نداشت. اینکه چرا آنها شخصیت میا را برای ترکیب نژاد، مواد مخدر، جنسیت، میل، فریب و تحمل نداشتن ساخته اند، فقط من را عصبانی کرد. زمانی که شنیدم کری واشنگتن را برای کار میا انتخاب کردند، نتوانستم به این دلیل که کری باید خیلی افراطی باشد، این کار را در ذهنم به کار ببرم. سپس، در آن نقطه، من "میا" نمایش را دیدم و او با آن شغل مناسب بود! با توجه به این واقعیت که من واقعاً میا را در کتاب می‌پرستیدم و به آن احترام می‌گذاشتم، من را بدبخت می‌کند.

حتی کار پرل که درگیری با مادرش بود، اضافی بود.

جهت دانلود سریال Little Fires Everywhere 2020 (آتش سوزی کوچک در همه جا) با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


نمایشگاه های عالی، با این وجود چند نمایشگاه سطحی. ریس به طور خاص، می رساند. با این حال، به نظر می رسد تبادل اینجا و آنجا تا حدودی سطح و غیرقابل قبول باشد. نقش آفرینی از شخصیت های کمکی در بیشتر موارد، گاهی دوست داشتنی افتضاح است.

هیچ کس بیش از حد دوست داشتنی نیست، که فکر می کنم تا حدودی موضوع این است. با این حال، سخت است که خود را در داستانی غرق کنید که ارتباط با آن بسیار چالش برانگیز است. در پایان نمایش، شما به همان اندازه از شخصیت‌ها ناامید می‌شوید.

پایان همه قوی است اما رضایت‌بخش نیست.

این یکی از قابل‌اعتمادترین تصاویر است. دهه 90 موسیقی. سبک. این فوق العاده بی تکلف است، در عین حال به شدت با آن دوره سازگار است. در حین تماشا، فکر کردم، "آن تی شرت را به یاد دارم." یا، "بله. همه آن مدل مو را داشتند."

جهت دانلود سریال Little Fires Everywhere 2020 (آتش سوزی کوچک در همه جا) با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در واقع، در حالی که من در سریال شرکت کردم و فکر می کردم که دیدگاه های جذابی در مورد موضوعات مختلف ارائه می دهد، بسته شدن آن بسیار ضعیف بود.

همه شخصیت ها از اینکه نسبتاً در هم ریخته بودند، به طور استثنایی دو لایه می شوند... علاوه بر این، این حتی موضوع اصلی آن هم نیست... از هیچ‌جا از یک داستان گیج‌کننده، به داستانی در مورد انتقام شخصیت‌های «مستضعف‌تر» و اینکه چگونه به پایان «خوب» خود می‌رسند، تبدیل می‌شود. نمونه‌ای از این روشی است که Bebe به نحوی مؤثر در می‌یابد که چگونه کودک را مخفیانه و عملاً بدون نتیجه معکوس یا نتیجه‌ای اخلاقی و غیره ببرد - و فعالیت‌های او به نوعی به عنوان هدف معرفی می‌شوند. تقریباً قبول دارم که موضوع دومی وجود دارد که در آن همه چیز می‌تواند بیشتر مورد بررسی قرار گیرد، با این حال به نظر می‌رسد که بسته شدن ساده‌ای مانند این افزایش یافته و به طور انتقادی‌تر سطحی‌تر است.

جهت دانلود سریال Little Fires Everywhere 2020 (آتش سوزی کوچک در همه جا) با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این یک سریال فوق‌العاده ماندگار با بازی‌های خارق‌العاده در سراسر جهان است، جوانان به‌ویژه برای سنین آنجا سرگرم‌کننده‌های فوق‌العاده‌ای هستند و داستان فوق‌العاده خوب روایت می‌شود. این سریال همچنین دارای تاریخچه ای است و با برخی از سریال ها/فیلم های تلویزیونی این ها به صورت گرافیکی ثابت نیستند و می توانید با آنها گم شوید اما این مجموعه تلویزیونی هم داستان را به خوبی روایت می کند و هم نوعی هماهنگی پیدا می کند تا شما گم نشوید و به شخصیت ها می گوید. داستان پشت سر هم به خوبی پیش می‌رود، بنابراین می‌توانید دلایل شخصیت‌ها را برای انجام کارهایی که انجام می‌دهند را به درستی درک کنید. من احساس می‌کنم که واقعاً درک می‌شود و شما می‌توانید به بخشی از شخصیت‌ها بسیار ملحق شوید. به هر حال من واقعاً منتظر یک فصل 2 هستم زیرا شما را با چند جزئیات آخر باقی می گذارد و به نوعی داستان را واقعاً تمام نمی کند. به هر حال، این ساعت واقعاً فوق‌العاده است، بنابراین مطمئناً ارزش تماشا کردن را دارد.

جهت دانلود سریال Little Fires Everywhere 2020 (آتش سوزی کوچک در همه جا) با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من واقعاً در این مجموعه شرکت کردم - این مجموعه چند وجهی و تحریک آمیز بود، رانندگی به خانه بر نژاد فرهنگی و خانواده تمرکز می کند. تماشای آن قانع‌کننده بود، با قسمت‌های طولانی (هر یک ساعت شمالی) هر یک از شخصیت‌ها با پیشرفت سریال کمتر و کمتر دوست‌داشتنی می‌شوند، بنابراین بدون یک تنظیم غیرقابل انکار خوب/بد شما را وادار می‌کند به موقعیت اخلاقی خود فکر کنید. فینال تعداد زیادی سرنخ را باز می گذارد که ممکن است برای برخی ناامید کننده باشد، با این حال من آن را واقعاً جذاب می دیدم، و به تماشاگر قدرت می دهد تا افکار/تمرکزهای بیشتری را در تخیل خود بررسی کند.

من کتاب را نخوانده ام. بنابراین من فرضیات و فرضیاتی در مورد تصویر شخصیت ها نداشتم. این احتمالاً یک مزیت بزرگ بود که در نظرسنجی‌های مختلف تصمیم‌گیری می‌شد، اما من فکر می‌کردم که جاش جکسون در نقش بیل فوق‌العاده بود و تماشای تصویر کری واشنگتن از میا را بسیار ناامیدکننده دیدم.

جهت دانلود سریال Little Fires Everywhere 2020 (آتش سوزی کوچک در همه جا) با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


مهمتر از همه این سریال بسیار خسته کننده است. من آن را در سه ساعت کامل کردم، زیرا با سرعت زیاد می‌رفتم تا بررسی کنم که آیا چیزی پیش می‌رود. باید فیلم می شد دوم اینکه من نمیتونم میا رو تحمل کنم. قسم می خورم که هیچ وقت از هیچ آدمی به این شکل متنفر نبودم. نگاه او به قدری شخصیت او را مخدوش کرده است که نحوه رفتار او با تفکر در اطراف خانه ها، بدون قدردانی، رفتار می کند. من هرگز در اینجا نظرسنجی نمی‌نویسم، با این حال به هیچ وجه از میا خوشم نمی‌آید، شبیه به این که می‌دانم این باید چیزی عالی در نظر بگیرد و او یک سرگرم‌کننده خوب است، با این حال تماشای آن دوست‌داشتنی نبود. در پایان، من در ایالات متحده زندگی نمی‌کنم، بنابراین نمی‌دانم دقیقاً چگونه با افراد رنگین پوست برخورد می‌شود. ما افراد رنگین پوست را در همه جا داریم و حتی یکی از آنها با این مسائل روبرو نیست! علاوه بر این، من درباره این سریال بحث می کنم، نمی دانم در واقع اوضاع چگونه است.

جهت دانلود سریال Little Fires Everywhere 2020 (آتش سوزی کوچک در همه جا) با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


واقعاً باید نظرسنجی در مورد این نمایش بنویسم با توجه به این واقعیت که نحوه نمایش آن کاملاً غیرمنطقی بود. یک خانواده ایده آل وجود داشت که در نتیجه یک والدین مجرد که کارت مسابقه را بازی می کردند از هم جدا شدند. هیچ چیز دیگری قابل تحمل نخواهد بود، النا (ریس ویترسپون) هر چه می توانست برای کمک به یک مادر جوان برای بهبود مالی انجام داد، او هرگز به رنگ پوست خود اشاره نکرد، مطمئناً میا (کری واشنگتن) با آن چهره بود! «نمی‌توانم بپذیرم که بخواهم نوکر تو باشم، به دلیل سیاه‌پوست بودنم است» نه به این دلیل است که شما فقیر هستید. این در کل شرایط مسابقه پوچ می شود، کاملاً واضح است که مربی مربوطه نیازی به حرکت مروارید نداشت، زیرا او مدارس بی شماری را تغییر داد و دوباره آنها کارت مسابقه را بازی کردند. دختر کوچک النا آنقدر پشیمان بود که برای نشان دادن محبت خود نیاز داشت باکرگی خود را از دست بدهد. به اندازه کافی، دیگر هیچ کس به رنگ پوست شما فکر نمی کند. رهایش کن. علاوه بر این، به چه دلیل هیچ کس در مورد روشی که میا 12000 دلار دریافت کرده است، خانواده ای را حلق آویز کرده است.

جهت دانلود سریال Little Fires Everywhere 2020 (آتش سوزی کوچک در همه جا) با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بازی عالی، تیتر عالی، خط داستانی عالی (کتاب را نخوانده ام). کمی بیش از حد بازی در شخصیت میا، من را تا حد زیادی خیره نکرد و باعث شد تصور کنم که اگر شخص دیگری برای آن قسمت انتخاب می شد، کل سریال شبیه چه چیزی بود. من مطمئن نیستم که آیا این به خاطر تصمیمات بازیگری خودش است یا تصمیمات دوره ای. پروجکشن عالی بود، با این حال در کل و صحنه های گذشته/حال به خوبی حفظ شدند. ریس در این رده بندی برتر است و او واقعاً نقش النا را فوق العاده ایفا می کند. هر صحنه مقدماتی که قبل از عناوین ابتدایی می بینید، واقعاً تاثیر چندانی ندارد و اثری ندارد. صخره‌های پایانی را نیز انجام دهید. من واقعاً مجبور شدم بعد از آخرین اپیزودهای اصلی، تماشای سریال را کنار بگذارم، زیرا هرگز متوجه نشدم که ممکن است فوراً چه اتفاقی بیفتد. 5 اپ اولیه پیشرفتی برای سه قسمت آخر است که بسیار عالی و جذاب هستند. با این حال، این موارد اولیه هر چند وقت یکبار خسته کننده می شوند. انسان، نژاد و خانواده در عین حال تثبیت‌های خارق‌العاده‌ای هستند و بسیار مدیریت می‌شوند، علی‌رغم اینکه هنوز در سطحی سطحی هستند.

جهت دانلود سریال Little Fires Everywhere 2020 (آتش سوزی کوچک در همه جا) با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من واقعاً در هر یک از شخصیت ها شرکت کردم و احساس کردم که آنها بسیار نقش آفرینی کرده اند. من واقعاً برای هر یک از شخصیت‌ها، هر چند به خصوص مروارید، واقعاً ناراحت شدم، او برای مدت طولانی درگیر مادرش میا بود، زیرا او به خاطر متروک بودن استرس داشت. پدر بدبخت او این گزینه را گرفت که دخترش را بشناسد. سپس او به شهر دیگری نقل مکان می کند تا یک بار دیگر توسط همراهان جدیدش مورد استفاده قرار گیرد. مادرش خود محور بود و واقعیت را زودتر به او منتقل نمی‌کرد و مدام پیش‌بینی می‌کرد که دخترش وقتی او را از نقطه‌ای به نقطه‌ای دیگر می‌برد، قدردان باشد.

از همسر الناس (که بی‌عیب و نقص است) که واقعاً خم شد احساس ناامیدی می‌کردم. پایین آمد و فیض ثابت دیگر خود را عرضه کرد. این فوق العاده عجیب بود زیرا در ابتدا من النا را می پرستم، اما مدت ها قبل از آن که فهمیدم او عاشقانه ای غیرقانونی دارد از او جدا شدم. علیرغم این واقعیت که من اعتماد دارم در فصل 2، او خودش را درست می کند زیرا باید مهربان باشد.

من در مورد ایزی ناامید نشدم، او خراب بود. او فقط به خودش و آنچه که نیاز داشت فکر می کرد. او زندگی مناسبی داشت و انتظار داشت که از دارایی‌های موجود برای به‌کارگیری پیشرفت‌هایی که نیاز داشت استفاده کند، اما وقتی همه چیز بر وفق مراد او پیش نمی‌رفت، به سادگی عصبانی می‌شد.

من واقعاً مطمئن هستم که فصل 2 وجود دارد. من مشتاق هستم که بدانم آینده این تعداد زیادی شخصیت چیست.

جهت دانلود سریال Little Fires Everywhere 2020 (آتش سوزی کوچک در همه جا) با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


از قسمت اول تا آخرش به دام افتادم! ریس خیلی خوب النا را بازی می کند! در صورتی که من یک "کارن" را تصور کنم دقیقاً همین است! ریس "زن سفیدپوست ثروتمند" را به تصویر کشید که از تناقضات بین "نیت خیر" خود و نتایج واقعی فعالیت هایش و همچنین امتناع کامل او از قبول هر گونه مسئولیتی (در رابطه با ازدواج، جوانان و رفتارش نسبت به او) بی اطلاع است. میا). با توجه به این واقعیت که به نظر می‌رسید هیچ کس واقعاً از پرسیدن حالش نگذاشته بود، به‌طور حاشیه‌ای شناسایی می‌کنم، با این وجود، ما بلافاصله به حقیقتی بازمی‌گردیم که نمی‌توانیم بار دیگر بی‌پایان او را دنبال کنیم.

کری واشنگتن کاملا حیرت آور است. من انبوهی از اظهارات را در مورد ظاهر او می بینم، بسیار منحرف کننده است که باید موافق باشم! با این حال، او شخصیت میا را به گونه‌ای به تصویر می‌کشد که همه چیز را در نظر بگیریم، فکر می‌کنم او به سادگی با چهره‌اش عمل می‌کند. بسیاری از افراد نمی‌دانند چرا میا دائماً اینقدر مضطرب است و چرا انتظار می‌رود که ما نسبت به او احساس نگرانی کنیم. فکر می‌کنم آن‌ها پیش‌بینی می‌کنند که یک نوع پیش‌داوری بدیهی یا واضح ارائه کنند، هر چند صادقانه بگویم که اظهارات محجوب بر شما تأثیر منفی می‌گذارد.

من واقعاً هیچ یک از شخصیت‌ها را دوست ندارم. من عادلانه همه آنها بی وجدان و ناصادق هستند و واقعاً خوب بازی کردند.

آهنگ مورد علاقه - "شما از قضاوت درست استفاده نکردید، انتخاب های عالی داشتید"