دانلود سریال Parasyte: The Grey 2024

دانلود سریال 기생수: 더 그레이 2024 با زیرنویس فارسی

قبل از دانلود سریال Parasyte: The Grey 2024 بهتره یک سری اطلاعات در مورد این سریال بهتون بدیم. سریال Parasyte: The Grey سال 2024 منتشر شده که در ژانرهای درام, علمی تخیلی و فانتزی, اکشن و ماجراجویانه, میشه قرارش داد. این سریال با حضور بازیگرانی مثل Jeon So-nee, Koo Kyo-hwan, Lee Jung-hyun, Kwon Hae-hyo, Kim In-kwon, فیلمبرداری شده. برای دانلود سریال Parasyte: The Grey 2024 بهتره بدونین که محصول کشور کره (جمهوری), هستش و زبان اصلی سریال کره ای, هست.

داستان این سریال درباره گروهی از انسان ها علیه شر فزاینده اشکال زندگی انگلی ناشناس که از میزبانان انسان زندگی می کنند و در تلاش برای افزایش قدرت خود می جنگند.. در نهایت با توجه به امتیاز که از سایت IMDB کسب کرده اگر علاقه مند دانلود سریال Parasyte: The Grey 2024 هستید، ما در سایت پینک سریال لینک های دانلود سریال Parasyte: The Grey 2024 رو بصورت دوبله فارسی و یا با زیرنویس فارسی چسبیده یا به زبان اصلی برای شما یکجا جمع آوری کردیم که برای دانلود این سریال و مشاهده لینک های دانلود به آخر همین صفحه اسکرول کنید.

ژانر :
درام علمی تخیلی و فانتزی اکشن و ماجراجویانه
محصول سال :
2024
بازیگران برجسته :
Jeon So-nee Koo Kyo-hwan Lee Jung-hyun Kwon Hae-hyo Kim In-kwon
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
6
زمان هر قسمت :
دقیقه
محصول کشور :
کره (جمهوری)
وضعیت پخش :
Ended
به زبان :
کره ای
زمان پخش قسمت بدی :
17.فروردین 1403
خلاصه داستان :

گروهی از انسان ها علیه شر فزاینده اشکال زندگی انگلی ناشناس که از میزبانان انسان زندگی می کنند و در تلاش برای افزایش قدرت خود می جنگند.

امتیاز :

🌸 دانلود سریال Parasyte: The Grey 2024

Parasyte: The Grey 2024 (به انگلیسی: Parasyte: The Grey) یک سریال درام و محصول 2024 کشور کره (جمهوری), بوده و شما میتوانید برای دانلود سریال Parasyte: The Grey 2024 دوبله فارسی روی لینک هایی که برای دانلود در صفحه می بینید اقدام کنید. داستان سریال به این صورت هست که گروهی از انسان ها علیه شر فزاینده اشکال زندگی انگلی ناشناس که از میزبانان انسان زندگی می کنند و در تلاش برای افزایش قدرت خود می جنگند..

این سریال در 1 فصل ساخته شده که هر فصل 6 قسمت میباشد. برای دانلود مستقیم Parasyte: The Grey 2024 یا دانلود دوبله فارسی سریال Parasyte: The Grey 2024 تنها کافیست کیفیت سریال مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه دانلود را بزنید. سریال ‌نامه این سریال را Jeon So-nee, Koo Kyo-hwan, Lee Jung-hyun, Kwon Hae-hyo, Kim In-kwon, نوشته ‌اند. همچنین اگر قصد دانلود Parasyte: The Grey 2024 زیرنویس فارسی با کیفیت 480p را دارید روی کیفیت مورد نظر کلیک کنید.

بازیگران Jeon So-nee, Koo Kyo-hwan, Lee Jung-hyun, Kwon Hae-hyo, Kim In-kwon, در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند. نسخه های دیگری از این سریال هم مانند دانلود سریال سینمایی Parasyte: The Grey 2024 دوبله فارسی در پینک سریال موجود هستند و تنها کافیست بر روی گزینه دانلود سریال Parasyte: The Grey 2024 کلیک کنید. همچنین اگر قصد دانلود Parasyte: The Grey 2024 720p را هم دارید پینک سریال بهترین مکانی هست که میتوانید از آن برای دانلود سریال استفاده نمایید.

رده سنی سریال Parasyte: The Grey 2024 TV-MA بوده و قبل از دانلود سریال Parasyte: The Grey 2024 باید گفت تماشای این سریال برای افراد زیر TV-MA سال مناسب نیست! این سریال در ژانرهای درام, علمی تخیلی و فانتزی, اکشن و ماجراجویانه, بوده و محصول کشور کره (جمهوری), هست. زبان اصلی سریال Parasyte: The Grey 2024 کره ای, بوده ولی ما در پینک سریال دانلود سریال Parasyte: The Grey 2024 دوبله فارسی را هم برای شما امکان پذیر کردیم. اگر قصد دانلود سریال Parasyte: The Grey 2024 را دارید باید این را هم اضافه کنیم که امتیار IMDB سریال Parasyte: The Grey 2024 از 10 می باشد.

گروهی از انسان ها علیه شر فزاینده اشکال زندگی انگلی ناشناس که از میزبانان انسان زندگی می کنند و در تلاش برای افزایش قدرت خود می جنگند.
موجوداتی انگل مانند از بدن انسان ها بعنوان میزبان استفاده می کنند تا قدرت خود را در زمین گسترش دهند. در این بین گروهی از انسان ها به پای می خیزند تا آنها را متوقف کنند...
انگلی از فضا وارد زمین میشود و شروع به کشتن مردم و کنترل ذهن و بدن آنها میکند. جونگ سو این مبتلا میشود اما ذهن او تحت تاثیر قرار نمیگیرد! سول گانگ وو دنبال خواهر گم شده اش میگردد. چوی جونگ کیونک شوهرش را به خاطر این انگل از دست داده و حال رئیس تیم مواجهه با این انگل است...
"انگل: خاکستری" داستان انگل های ناشناسی است که منشا فضایی دارند و با خشونت مغز انسان ها را کنترل و بدن آنها را به عنوان میزبان خود انتخاب میکنند. با گذشت زمان روز به روز به قدرت و تعداد این انسان های آلوده اضافه می گردد، در همین گروهی از جوانان شجاع سعی میکنند با این تهدید که بشریت را در ورطه سقوط قرار داده است، مبارزه کنند.
داستان انگل هایی که از فضا به زمین آمده اند. آنها به عنوان میزبان خود، وارد بدن انسان می شوند و همچنین انسان های دیگر را می کشند. در این میان جونگ سو این توسط یک انگل آلوده می شود، اما انگل نمی تواند مغز او را تسخیر کند…
سریال انگل: خاکستری در مورد موجوداتی مرموز و بیگانه است که مانند انگل وارد بدن انسان‌ها شده و با کنترل مغز و بدن افراد، شروع به کشتن سایر انسان‌ها می‌کنند. حال بشریت باید برای مبارزه با این تهدید خطرناک و جلوگیری از تسخیر موجودات مهاجم، هر چه سریع‌تر وارد عمل شود اما…

جهت دانلود سریال Parasyte: The Grey 2024 با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


صداقت، موسیقی استاد هانس زیمر، که به همین ترتیب برای فیلم‌های شیر فرمانروا، مبارز و خصوصی‌های کارائیب موسیقی ساخته است، استثنایی است. متحرک، لذت بخش، عذاب آور است، مطمئناً حیاتی است و مانند موسیقی در The Hurt Storage فراموش شدنی یا غیر انحصاری نمی شود. علاوه بر این، باید بگویم که طراحی صدا در اینجا قابل توجه است، به خصوص در صدای بسیار بالا، صدای انفجارها به طور استثنایی درست به نظر می رسد که گویی از بیرون می آیند، برخلاف موسیقی فیلم توسط استاد هانس زیمر، که به علاوه موسیقی خلق شده برای فیلم های سینمایی The Lion Lord، Warrior و Privateers of the Caribbean فوق العاده است. تکان دهنده، دوست داشتنی، عذاب آور، مطمئناً قابل توجه است و مانند موسیقی در The Hurt Storage فراموش شدنی یا معمولی نمی شود. علاوه بر این، باید بگویم که طراحی صدا در اینجا فوق‌العاده است، به خصوص در حجم فوق‌العاده بالا، صدای انفجارها بسیار مشروع به نظر می‌رسد که گویی از بیرون می‌آیند و برخلاف فیلم.