دانلود سریال Ronja the Robber's Daughter 2024

دانلود سریال Ronja Rövardotter 2024 با زیرنویس فارسی

قبل از دانلود سریال Ronja the Robber's Daughter 2024 بهتره یک سری اطلاعات در مورد این سریال بهتون بدیم. سریال Ronja the Robber's Daughter سال 2024 منتشر شده که در ژانرهای درام, خانوادگی, اکشن و ماجراجویانه, میشه قرارش داد. این سریال با حضور بازیگرانی مثل Kerstin Linden, Jack Bergenholtz Henriksson, Christopher Wagelin, Krista Kosonen, Sverrir Gudnason, Maria Nohra, Per Lasson, Mattias Silvell, David Wiberg, Johan Ulveson, فیلمبرداری شده. برای دانلود سریال Ronja the Robber's Daughter 2024 بهتره بدونین که محصول کشور سوئد, هستش و زبان اصلی سریال سوئدی, هست.

داستان این سریال درباره ماجراهای دختر جوانی را دنبال کنید که در یک گروه دزد در یک قلعه قرون وسطایی اسکاندیناوی متولد شده است. همانطور که رونجا بزرگ می شود، متوجه می شود که جنگل اطراف می تواند مکانی جادویی و گاهی خطرناک باشد که پر از موجودات عجیب و غریب است.. در نهایت با توجه به امتیاز 7.2/10 که از سایت IMDB کسب کرده اگر علاقه مند دانلود سریال Ronja the Robber's Daughter 2024 هستید، ما در سایت پینک سریال لینک های دانلود سریال Ronja the Robber's Daughter 2024 رو بصورت دوبله فارسی و یا با زیرنویس فارسی چسبیده یا به زبان اصلی برای شما یکجا جمع آوری کردیم که برای دانلود این سریال و مشاهده لینک های دانلود به آخر همین صفحه اسکرول کنید.

ژانر :
درام خانوادگی اکشن و ماجراجویانه
محصول سال :
2024
بازیگران برجسته :
Kerstin Linden Jack Bergenholtz Henriksson Christopher Wagelin Krista Kosonen Sverrir Gudnason Maria Nohra Per Lasson Mattias Silvell David Wiberg Johan Ulveson
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
6
زمان هر قسمت :
دقیقه
محصول کشور :
سوئد
وضعیت پخش :
Ended
به زبان :
سوئدی
زمان پخش قسمت بدی :
09.فروردین 1403
خلاصه داستان :

ماجراهای دختر جوانی را دنبال کنید که در یک گروه دزد در یک قلعه قرون وسطایی اسکاندیناوی متولد شده است. همانطور که رونجا بزرگ می شود، متوجه می شود که جنگل اطراف می تواند مکانی جادویی و گاهی خطرناک باشد که پر از موجودات عجیب و غریب است.

امتیاز :
7.2/10
IMDb
7.2/10

🌸 دانلود سریال Ronja the Robber's Daughter 2024

Ronja the Robber's Daughter 2024 (به انگلیسی: Ronja the Robber's Daughter) یک سریال درام و محصول 2024 کشور سوئد, بوده و شما میتوانید برای دانلود سریال Ronja the Robber's Daughter 2024 دوبله فارسی روی لینک هایی که برای دانلود در صفحه می بینید اقدام کنید. داستان سریال به این صورت هست که ماجراهای دختر جوانی را دنبال کنید که در یک گروه دزد در یک قلعه قرون وسطایی اسکاندیناوی متولد شده است. همانطور که رونجا بزرگ می شود، متوجه می شود که جنگل اطراف می تواند مکانی جادویی و گاهی خطرناک باشد که پر از موجودات عجیب و غریب است..

این سریال در 1 فصل ساخته شده که هر فصل 6 قسمت میباشد. برای دانلود مستقیم Ronja the Robber's Daughter 2024 یا دانلود دوبله فارسی سریال Ronja the Robber's Daughter 2024 تنها کافیست کیفیت سریال مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه دانلود را بزنید. سریال ‌نامه این سریال را Kerstin Linden, Jack Bergenholtz Henriksson, Christopher Wagelin, Krista Kosonen, Sverrir Gudnason, Maria Nohra, Per Lasson, Mattias Silvell, David Wiberg, Johan Ulveson, نوشته ‌اند. همچنین اگر قصد دانلود Ronja the Robber's Daughter 2024 زیرنویس فارسی با کیفیت 480p را دارید روی کیفیت مورد نظر کلیک کنید.

بازیگران Kerstin Linden, Jack Bergenholtz Henriksson, Christopher Wagelin, Krista Kosonen, Sverrir Gudnason, Maria Nohra, Per Lasson, Mattias Silvell, David Wiberg, Johan Ulveson, در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند. نسخه های دیگری از این سریال هم مانند دانلود سریال سینمایی Ronja the Robber's Daughter 2024 دوبله فارسی در پینک سریال موجود هستند و تنها کافیست بر روی گزینه دانلود سریال Ronja the Robber's Daughter 2024 کلیک کنید. همچنین اگر قصد دانلود Ronja the Robber's Daughter 2024 720p را هم دارید پینک سریال بهترین مکانی هست که میتوانید از آن برای دانلود سریال استفاده نمایید.

رده سنی سریال Ronja the Robber's Daughter 2024 TV-14 بوده و قبل از دانلود سریال Ronja the Robber's Daughter 2024 باید گفت تماشای این سریال برای افراد زیر TV-14 سال مناسب نیست! این سریال در ژانرهای درام, خانوادگی, اکشن و ماجراجویانه, بوده و محصول کشور سوئد, هست. زبان اصلی سریال Ronja the Robber's Daughter 2024 سوئدی, بوده ولی ما در پینک سریال دانلود سریال Ronja the Robber's Daughter 2024 دوبله فارسی را هم برای شما امکان پذیر کردیم. اگر قصد دانلود سریال Ronja the Robber's Daughter 2024 را دارید باید این را هم اضافه کنیم که امتیار IMDB سریال Ronja the Robber's Daughter 2024 7.2/10 از 10 می باشد.

ماجراهای دختر جوانی را دنبال کنید که در یک گروه دزد در یک قلعه قرون وسطایی اسکاندیناوی متولد شده است. همانطور که رونجا بزرگ می شود، متوجه می شود که جنگل اطراف می تواند مکانی جادویی و گاهی خطرناک باشد که پر از موجودات عجیب و غریب است.
داستان سریال درباره دختری جوان به نام رونیا است که در یک شب طوفانی در یک قلعه کوهستانی در اسکاندیناوی که توسط گروهی از راهزنان اداره می‌شود، به دنیا آمده است. در این میان با گذشت زمان رونیا متوجه می‎شود که جنگل‌های اطراف می‌تواند مکانی جادویی و گاهی خطرناک و پر از موجودات عجیب باشد، اما ...

جهت دانلود سریال Ronja the Robber's Daughter 2024 با زیرنویس فارسی چسبیده به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این احساس می کند که من در حال تماشای یک مرکز اجرا در پرتو فیلم هستم. همچنین، تقریباً مطمئن هستم که تئاتر تازه‌کار محله را با بازی‌های بهتر دیده‌ام.

گفتمان بسیار سنگین و محکمی است. علاوه بر این، بخشی از وحشتناک ترین سرگرمی هایی که در مدت زمان طولانی پیدا کرده ام، منتقل می شود.

اما خیلی بیشتر است. جذابیت از بین رفت، طنز از بین رفت، جادوگری از بین رفت. علاوه بر این، خیره کننده ترین چیزی که وجود ندارد: موسیقی.

این بدون موسیقی به سادگی رونجا نیست. با موسیقی متن جدید بسیار سطح و خسته کننده است. به نظر می رسد که آنها به تواریخ باز یوتیوب رفته اند و فقط یک موسیقی رایگان با مجوز را چسبانده اند. به نظر می رسد که اکثریت آن فقط یک فرد با یک کتابخانه صوتی مصنوعی و "فانتزی قرون وسطایی" است. روح ندارد.

و این احساسی است که من در مورد کل نمایش دارم. این به سادگی بی احساس، خالی و سطح است.