دانلود سریال Snack Basue 2024

دانلود سریال スナックバス江 2024 با زیرنویس فارسی

قبل از دانلود سریال Snack Basue 2024 بهتره یک سری اطلاعات در مورد این سریال بهتون بدیم. سریال Snack Basue سال 2024 منتشر شده که در ژانرهای انیمیشن, کمدی, میشه قرارش داد. این سریال با حضور بازیگرانی مثل Rie Takahashi, Kimiko Saito, Yohei Azakami, Fukushi Ochiai, Ryota Iwasaki, Jun Fukushima, فیلمبرداری شده. برای دانلود سریال Snack Basue 2024 بهتره بدونین که محصول کشور ژاپن, هستش و زبان اصلی سریال ژاپنی, هست.

داستان این سریال درباره در پنج ایستگاه دورتر از بزرگترین منطقه مرکز شهر هوکایدو، سوسوکینو یک فروشگاه سرگرم کننده به نام "اتوبوس اسنک" را می توان پیدا کرد که توسط مامان باسوه و مامان آکمی اداره می شود. مملو از خنده های دختران و افراد معمولی غیرعادی آنها، شما در کنار آنها قبل از خود لبخند خواهید زد.. در نهایت با توجه به امتیاز که از سایت IMDB کسب کرده اگر علاقه مند دانلود سریال Snack Basue 2024 هستید، ما در سایت پینک سریال لینک های دانلود سریال Snack Basue 2024 رو بصورت دوبله فارسی و یا با زیرنویس فارسی چسبیده یا به زبان اصلی برای شما یکجا جمع آوری کردیم که برای دانلود این سریال و مشاهده لینک های دانلود به آخر همین صفحه اسکرول کنید.

ژانر :
انیمیشن کمدی
محصول سال :
2024
بازیگران برجسته :
Rie Takahashi Kimiko Saito Yohei Azakami Fukushi Ochiai Ryota Iwasaki Jun Fukushima
تعداد فصل :
1
تعداد قسمت :
12
زمان هر قسمت :
24 دقیقه
محصول کشور :
ژاپن
وضعیت پخش :
Returning Series
به زبان :
ژاپنی
زمان پخش قسمت بدی :
23.دی 1402
خلاصه داستان :

در پنج ایستگاه دورتر از بزرگترین منطقه مرکز شهر هوکایدو، سوسوکینو یک فروشگاه سرگرم کننده به نام "اتوبوس اسنک" را می توان پیدا کرد که توسط مامان باسوه و مامان آکمی اداره می شود. مملو از خنده های دختران و افراد معمولی غیرعادی آنها، شما در کنار آنها قبل از خود لبخند خواهید زد.

امتیاز :

🌸 دانلود سریال Snack Basue 2024

Snack Basue 2024 (به انگلیسی: Snack Basue) یک سریال انیمیشن و محصول 2024 کشور ژاپن, بوده و شما میتوانید برای دانلود سریال Snack Basue 2024 دوبله فارسی روی لینک هایی که برای دانلود در صفحه می بینید اقدام کنید. داستان سریال به این صورت هست که در پنج ایستگاه دورتر از بزرگترین منطقه مرکز شهر هوکایدو، سوسوکینو یک فروشگاه سرگرم کننده به نام "اتوبوس اسنک" را می توان پیدا کرد که توسط مامان باسوه و مامان آکمی اداره می شود. مملو از خنده های دختران و افراد معمولی غیرعادی آنها، شما در کنار آنها قبل از خود لبخند خواهید زد..

این سریال در 1 فصل ساخته شده که هر فصل 12 قسمت میباشد. برای دانلود مستقیم Snack Basue 2024 یا دانلود دوبله فارسی سریال Snack Basue 2024 تنها کافیست کیفیت سریال مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه دانلود را بزنید. سریال ‌نامه این سریال را Rie Takahashi, Kimiko Saito, Yohei Azakami, Fukushi Ochiai, Ryota Iwasaki, Jun Fukushima, نوشته ‌اند. همچنین اگر قصد دانلود Snack Basue 2024 زیرنویس فارسی با کیفیت 480p را دارید روی کیفیت مورد نظر کلیک کنید.

بازیگران Rie Takahashi, Kimiko Saito, Yohei Azakami, Fukushi Ochiai, Ryota Iwasaki, Jun Fukushima, در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند. نسخه های دیگری از این سریال هم مانند دانلود سریال سینمایی Snack Basue 2024 دوبله فارسی در پینک سریال موجود هستند و تنها کافیست بر روی گزینه دانلود سریال Snack Basue 2024 کلیک کنید. همچنین اگر قصد دانلود Snack Basue 2024 720p را هم دارید پینک سریال بهترین مکانی هست که میتوانید از آن برای دانلود سریال استفاده نمایید.

رده سنی سریال Snack Basue 2024 N/A بوده و قبل از دانلود سریال Snack Basue 2024 باید گفت تماشای این سریال برای افراد زیر N/A سال مناسب نیست! این سریال در ژانرهای انیمیشن, کمدی, بوده و محصول کشور ژاپن, هست. زبان اصلی سریال Snack Basue 2024 ژاپنی, بوده ولی ما در پینک سریال دانلود سریال Snack Basue 2024 دوبله فارسی را هم برای شما امکان پذیر کردیم. اگر قصد دانلود سریال Snack Basue 2024 را دارید باید این را هم اضافه کنیم که امتیار IMDB سریال Snack Basue 2024 از 10 می باشد.

در پنج ایستگاه دورتر از بزرگترین منطقه مرکز شهر هوکایدو، سوسوکینو یک فروشگاه سرگرم کننده به نام "اتوبوس اسنک" را می توان پیدا کرد که توسط مامان باسوه و مامان آکمی اداره می شود. مملو از خنده های دختران و افراد معمولی غیرعادی آنها، شما در کنار آنها قبل از خود لبخند خواهید زد.